Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Zmiany w Świętokrzyskim Związku Piłki Nożnej

20-05-2010

W ostatnich dniach doszło do zmian w Świętokrzyskim Związku Piłki Nożnej. Zarząd ŚZPN podziękował za dotychczasową współpracę Ryszardowi Predygierowi. Rzecznikiem prasowym ŚZPN został 35-letni Grzegorz Figarski,  ubiegłym roku został wybrany Pracownikiem Roku Targów Kielce. Jest on jednocześnie przewodniczącym Wydziału Bezpieczeństwa ŚZPN oraz członkiem Wydziału Bezpieczeństwa PZPN.
więcej

HES - 20 lat tradycji zobowiązuje

13-05-2010

Prezentujemy Państwu wywiad, którego udzieliła dla SportBiznes.pl podczas tegorocznych Targów Fit Expo 2010 Pani Ewa Szczęsna wspołwłaściciel firmy Hes.

więcej

Mateusz Kusznierewicz – żeglarstwo przede wszystkim

18-11-2009

Chociaż ten rok zdominowały przedsięwzięcia nie związane z żeglarstwem, nie zmienia to faktu, że żeglarstwo jest ciągle moim priorytetem. A ponieważ sezon poolimpijski zbliża się ku końcowi, najwyższy czas wspomnieć o sportowych planach.
więcej

Mateusz Kusznierewicz zamieszka na polu golfowym

21-10-2009

Dotąd niewiele osób, poza środowiskiem golfowym i przyjaciółmi żeglarza, wiedziało o drugiej pasji sportowca – golfie. Po raz pierwszy kij golfowy chwycił w 1993 r. podczas żeglarskich Mistrzostw Świata w Irlandii. Przerwa spowodowana flautą okazała się dobrodziejstwem. Mateusz, za namową kolegów – żeglarzy, odkrył dyscyplinę sportu, która w tamtym czasie była w Polsce mało popularna.
więcej

Jubileuszowe święto branży sportowej w Kielcach

15-06-2009

Przed nami jubileuszowe XX - ste spotkanie branży sportowej w Kielcach. Kielce Sport Lato to największa impreza targowa w branzy sportowej, coraz bardziej rozpoznawalna w Europie i na świecie. O plany  na tegoroczną edycję zapytaliśmy  Grzegorza Figarskiego - Dyrektora Projektu.

więcej
Liczba pozycji: 59
« Poprzednia 
... 2 3 4 [5] 6 7 8 ...
  Stron: 12