Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Certina prezentuje Zegarek w stylu F1!

2007-09-03

3 września w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się konferencja prasowa marki Certina, szwajcarskiego producenta zegarków z udziałem gościa specjalnego, Ambasadora marki Certina Roberta Kubicy – pierwszego polskiego kierowcy Formuły 1.

 

W nietypowej scenerii przy ryczącym silniku bolidu, zaprezentowano najnowszy model zegarka Certina DS Podium Chrono Valjoux Robert Kubica Limited edition.
Zaraz po rozpoczęciu spotkania Robert Kubica zmierzył się z prezesem Certiny Adrianem Bosshardem i Brand Managerem marki Certina Tomaszem Kruk w nietypowej dla nich konkurencji. Robert miał za zadanie skrócenie bransoletki zegarka. W tym samym czasie team Certiny zmieniał oponę w bolidzie F1. Szybszy okazał się Robert Kubica. W ekspresowym tempie wywiązał się z zadania. Na pytanie czy zmieniłby zawód z kierowcy rajdowego na zegarmistrza odpowiedział jednak bez namysłu, że woli zostać przy tym, co robi teraz.
Najważniejszym momentem spotkania była prezentacja nowego modelu DS Podium Chrono Valjoux Robert Kubica Limited edition.

 

Po prezentacji nowego modelu, Robert Kubica otrzymał z rąk prezesa Certiny Adriana Bossharda zegarek o numerze 1984, odpowiadającym dacie jego urodzenia. Jednocześnie obiecano mu, iż numer 1 otrzyma wtedy, gdy wygra jeden z wyścigów Grand Prix Formuły 1 i stanie na najwyższym podium.
Na zakończenie prezes Certiny przekazał na ręce Ilony Felicjańskiej, prezesa Fundacji Niezapominajka, czek na kwotę 60 000 złotych, jako pomoc w realizacji marzeń najbardziej potrzebujących dzieci, którymi opiekuje się fundacja.
Wśród zgromadzonych licznie gości rozlosowano zegarek z limitowanej serii DS Podium Chrono Valjoux Robert Kubica.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: