Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Tobias Gröber - Targi ispo

26-01-2007

Tobias Gröber (33 lata), Dyrektor Zarządzający grupą targów ispo – ispo Group (Messe München GmbH), do której należą targi ispo winter/ summer w Monachium (Niemcy), ispo china w Szanghaju (Chiny) oraz ispo Russia w Moskwie (Rosja)
więcej

Marek Kamiński - Droga na szczyty

26-01-2007

Właściciela firmy Gama San znany jest przede wszystkim z powodu swojej pasji. Marek Kamiński nie tylko w biznesie zdobywa najwyższe szczyty.
więcej

Maciej Kędziorek - TH Matmarco

12-12-2006

Żaden z producentów profesjonalnego sprzętu treningowego nie wprowadził w ciągu zaledwie kilku lat tak wielu innowacyjnych urządzeń na rynek fitness, co włoska firma Technogym. Korzystając z okazji jubileuszu 15-lecia działalności przedstawiciela firmy w Polsce – Towarzystwa Handlowego MATMARCO, poprosiliśmy o rozmowę dyrektora generalnego firmy, Macieja Kędziorek.
więcej

Cezary Zamana

30-11-2006

Cezary Zamana, jeden z najbardziej doświadczonych polskich kolarzy, zwycięzca Tour de Pologne w 2003 roku. Obecnie ścigający się w barwach grupy kolarskiej Intel-Action Team. Popularny "Zorro", jak nazywają go koledzy, zadebiutował w zawodowym peletonie w 1992 roku.
więcej

Nowe targi w rodzinie

14-11-2006

Florian Weingärtner - Dyrektor Generalny Działu Marketingu i Komunikacji w Segmencie Dóbr Konsumpcyjnych Messe München GmbH, oficjalny organizator targów ispo SPORT & STYLE.
więcej
Liczba pozycji: 59
« Poprzednia 
... 5 6 7 [8] 9 10 11 ...
  Stron: 12