Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Kitesurfing na fali nowych technologii

20-07-2014

O wpływie technologicznych nowinek na wyniki sportowe kitesurferów, przyszłości kitesurfingu i swoich planach na nadchodzący sezon – opowiadają zawodnicy Blue Media Team ze światowej czołówki Kitesurfingu: Maks Żakowski i Tomek Janiak, Mistrzowie Polski i v-ce Mistrzowie Świata w formule Kiterace.
więcej

Życie na lodzie - biografia Mariusza Czerkawskiego

17-09-2012

„Życie na lodzie” to fascynująca historia życia polskiego sportowca. W wywiadzie-rzece, Mariusz Czerkawski opowiada o swoim życiu dziennikarzowi sportowemu Wojciechowi Zawiole, zaczynając od swoich pierwszych spotkań z lodem na osiedlowym lodowisku w Tychach, aż po wejście do świata zawodowego hokeja najlepszej ligi świata - NHL i zakończenie kariery w 2008 roku.
więcej

Bogusław Biszof nowym prezesem Ekstraklasy SA

10-07-2012

Na posiedzeniu w dniu 9 lipca 2012 roku Rada Nadzorcza Ekstraklasy SA powołała Bogusława Biszofa na Prezesa Zarządu spółki. Bogusław Biszof rozpocznie urzędowanie w dniu 1 września 2012 roku - poinformowała w komunikacie Ekstraklasa SA.
więcej

Iwan o EURO i golfie

12-06-2012

Zapraszamy do przeczytania wywiadu, w którym Tomasz Iwan, były piłkarz reprezentacji Polski, opowiada o naszych szansach na Euro, materiale BBC dotyczącym sytuacji na polskich stadionach oraz o swojej nowej pasji - golfie.

więcej

Jerzy Engel w grupie trenerów analityków EURO 2012

24-01-2012

Jerzy Engel - dyrektor sportowy PZPN został zaproszony przez UEFA do grupy trenerów analityków EURO 2012. UEFA Technical Team analizować będzie wszystkie mecze rozgrywane w ramach mistrzostw.
więcej
Liczba pozycji: 59
« Poprzednia 
1 [2] 3 4 5 ...
  Stron: 12