Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Guru dla żeglarzy, mentor dla biznesu

03-05-2009

Mateusz Kusznierewicz czuje się dobrze nie tylko za sterem łódki. Posiada również inne cenne umiejętności, doceniane przez szefów największych przedsiębiorstw. W kwietniu zakończył cykl szkoleń dla firmy Unilever. Wykłady dla menedżerów korporacji były… setnym przeprowadzonym przez niego treningiem. Mistrz olimpijski wskazuje przedstawicielom świata biznesu alternatywne ścieżki kariery.
więcej

Feel Joy - niepoprawni optymiści pozytywnie nakręceni

28-04-2009

Feel Joy to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku odzieży sportowej. O tym jak w krótkim czasie osiągnąć sukces, jak skutecznie rywalizować z globalnymi markami, o niezwykle prostej filozofii firmy, która trafia do klientów… z Justyną Brzozowską-Solarz i Michałem Solarzem założycielami firmy rozmawia Justyna Jacyno.
więcej

Sports Source Asia 2008- idealne miejsce i czas - Ronald Unterburger

05-11-2008

Sports Source Asia 2008 to idealne połączenie miejsca, terminu i pomysłu,
rozmowa Piotra Urbańskiego z Ronaldem  Unterburgerem , Dyrektorem  Zarządzajacym - Biura Reginalnego Azji i Pacyfiku Targów Monachijskich.
więcej

Zmiany wyznacza dynamika rynku sportowego

14-07-2008

" Zmiany w strategii Targów Monachijskich to efekt  dynamiki rynku sportowego" - z Prezesem i Dyrektorem Zarządzającym Targów Monachijskich Manfredem Wutzlhoferem rozmawia Piotr Urbański.

więcej

"Moją pasją są targi" - Grzegorz Figarski jeden z najlepszych menadżerów branży targowej w Polsce

29-05-2008

" Aby robić coś dobrze , trzeba robić to z pasją, a moją pasją są targi "- twierdzi Grzegorz Figarski jeden z najlepszych menadżerów w branży targowej w Polsce.  Sukcesy i rozwój kierowanych przez niego imprez na Targach Kielce potwierdzają  tę regułę. Zapraszamy do lektury wywiadu z Grzegorzem Figarskim przed zbliżającą się edycją targów Lato Sport 2008.
więcej
Liczba pozycji: 59
« Poprzednia 
... 3 4 5 [6] 7 8 9 ...
  Stron: 12