Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Moc piłkarskich emocji z Coca-Cola!

2016-04-04

Tegoroczna wiosna i lato przyniosą mnóstwo piłkarskich emocji. Ich punktem kulminacyjnym będą Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016TM. Coca-Cola, jako oficjalny sponsor rozgrywanych we Francji mistrzostw, zaprasza do wspólnego kibicowania. W promocji narodowej do wygrania są bilety na UEFA EURO 2016TM  oraz piłki z podpisem Roberta Lewandowskiego.

Piłkarskie święto UEFA EURO 2016TM coraz bliżej, emocje sięgają zenitu. Oczekiwania wobec tej wielkiej imprezy rosną z dnia na dzień. Dlatego Coca-Cola przygotowała specjalną promocję, dzięki której każdy będzie miał szansę znaleźć się w samym centrum tego najważniejszego wydarzenia piłkarskiego roku.

– Coca-Cola jest tam, gdzie sportowe emocje. Będąc oficjalnym sponsorem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016TM chcemy wraz z Polakami przeżywać to święto futbolu, a także inspirować do aktywnego stylu życia. Wierzymy, że tego lata cała Polska będzie śledzić piłkarskie zmagania, a Coca-Cola chce być nieodłącznym elementem tego święta sportu – mówi Wojciech Dubasiewicz, kierownik marki Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

Zobacz futbolowe święto na żywo

Każdy, kto kupi butelkę Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanty lub Sprite, znajdzie na nakrętce specjalny kod (dotyczy opakowań PET 500 ml, 1 l, 1,5 l, 1,75 l, 2,0 l i 2,25 l). Od 4 kwietnia do 3 czerwca kody będzie można rejestrować na stronie www.promocjapilkarska.coke.pl. Od poniedziałku do piątku, będzie można wygrać bilety na UEFA EURO 2016TM. Kody można także wymieniać na piłki z podpisem Roberta Lewandowskiego. Szczegóły na temat promocji znajdują się na stronie www.promocjapilkarska.coke.pl oraz na Facebooku pod adresem www.facebook.com/cocacolapoland

Pakiety „Ultimate Access” w sieci sklepów Biedronka
Coca-Cola, wraz z siecią sklepów Biedronka, oferuje również trzy ekskluzywne dwuosobowe pakiety VIP. Będą one uprawniały nie tylko do obejrzenia meczu UEFA EURO 2016TM z Irlandią Północną i Ukrainą, ale także do zobaczenia kulis tych wydarzeń. Zwycięzcy tej promocji będą mogli uczestniczyć w konferencji prasowej oraz obejrzeć szatnie zawodników. Tylko dzięki Coca-Cola będzie można przeżyć to wyjątkowe doświadczenie i znaleźć się w samym centrum najważniejszego piłkarskiego wydarzenia roku. Szczegóły promocji można znaleźć na stronie www.vipbilety.pl.

Nie tylko piłkarze będą reprezentować Polskę na UEFA EURO 2016TM
Wyjątkową piłkarską przygodę przeżyją również młodzi kibice, którzy na oczach tysięcy kibiców zgormadzonych na paryskim Stade de France oraz milionów telewidzów wniosą na murawę przed meczem Polska-Niemcy polską flagę. Coca-Cola wraz z radiem RMF organizuje konkurs, aby wyłonić ośmioro zwycięzców. Konkurs rusza 4 kwietnia i potrwa dwa tygodnie. Szczegółowe informacje będzie można usłyszeć na antenie RMF lub sprawdzić pod adresem www.rmf.fm/f/coca-cola.html.

Piłkarskie emocje z limitowaną butelką 0,5 l
Z okazji zbliżających się finałów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016™ na rynku pojawiła się również specjalna butelka Coca-Cola 500 ml. Dzięki specjalnym tłoczeniom na opakowaniu przypomina ona piłkę. Znalazło się na niej także oznakowanie UEFA EURO 2016™. Co najważniejsze dla wszystkich fanów futbolu to fakt, że butelka jest sygnowana podpisem Roberta Lewandowskiego.
Dodatkowo na rynku ukazały się specjalne piłkarskie kolekcje puszek Coca-Cola 200 i 330 ml.

Coca-Cola Cup inspiracją dla aktywnego stylu życia
UEFA EURO 2016TM to kulminacja piłkarskich emocji lata 2016. Ale prawdziwa piłkarska pasja zaczyna się na skwerach, podwórkach i lokalnych boiskach. Już od marca pełną parą trwają rozgrywki Coca-Cola Cup, najstarszego i jednego z największych turniejów piłkarskich dla młodzieży w Polsce. Każdego roku angażuje on dziesiątki tysięcy dziewcząt i chłopców. To właśnie tu swoją wielką piłkarską przygodę zaczęło wielu dzisiejszych reprezentantów Polski, z Robertem Lewandowskim na czele. Jest on także ambasadorem Coca-Cola Cup i jedną z największych gwiazd futbolu na świecie. Jego następcy rywalizują właśnie o szansę występu w wielkim finale Coca-Cola Cup w Gdańsku 11 czerwca. Finał połączony będzie z otwarciem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016TM. Nagrodą główną turnieju jest wyjazd na UEFA EURO 2016TM do Francji na mecz grupowy biało-czerwonych przeciwko Ukrainie.

Turniejowi Coca-Cola Cup oraz promocjom związanym z UEFA EURO 2016™ towarzyszyć będzie kampania mediowa, a także silne wsparcie w mediach społecznościach oraz w punktach sprzedaży.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: