Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Thomas Müller w drużynie Webera

2014-03-27

Thomas Muller podpisał kontrakt z marką Weber-Stephen. W Europie będzie twarzą kampanii reklamowej promującej oryginalne amerykańskie grille tej marki. W Polsce 1 kwietnia 2014 rusza piłkarski konkurs Webera.

W 2014 r. Thomas Müller, pomocnik Bayernu Monachium i reprezentacji Niemiec, będzie ambasadorem marki Weber-Stephen, producenta amerykańskich grilli ogrodowych i akcesoriów do grillowania. Umowa została podpisana na dwa lata i dotyczy udziału piłkarza w kampanii reklamowej produktów marki Weber i w tym kontekście wykorzystania jego wizerunku w wybranych krajach europejskich. W spocie reklamowym z udziałem Thomasa Müllera, prezentowany będzie najnowszy model grilla węglowego Weber Master-Touch.

Co piłka nożna ma wspólnego z grillowaniem? Na boisku i podczas grillowania, jeśli zbyt późno podasz to masz spalony. Liczy się wiec odpowiedni czas i miejsce - żartuje Thomas Müller.

Dla polskich kibiców Weber przygotował konkurs, którego zwycięzca będzie miał szanse oglądania Thomasa Müllera i jego kolegów z Bayernu Monachium na żywo w akcji. 1 kwietnia na stronie www.weber.com rusza konkurs, w którym wystarczy wymyślić hasło łączące piłkę nożną i grillowanie. Główna nagroda to piłkarski weekend w Monachium, czyli wyjazd na mecz Bundesligi w sezonie 2014/2015.

Piłkarski Weber

Weber jest głównym sponsorem grającego w Bundeslidze klubu FSV Mainz 05. W tym sezonie firma podjęła też współpracę z klubami Bayer Leverkusen oraz SC Freiburg.

Podzielamy entuzjazm do futbolu razem z naszymi klientami i staramy się to pokazać. Thomas Müller i marka Weber pasują do siebie idealnie. Postrzegamy Thomasa jako osobę bardzo przyjazną i autentyczną. On twardo stąpa po ziemi i kojarzy się z sukcesem, a dzięki temu dokładnie uosabia wartości Webera. Thomas Müller jest kimś więcej niż po prostu znakomitym piłkarzem. Cieszymy się na współpracę z tym powszechnie lubianym sportowcem, który jest zresztą prywatnie wielkim fanem Webera - powiedział Frank Miedaner, chief executive marki Weber-Stephen w Niemczech.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: