Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Anna Szafraniec podpisała kontrakt z polską marką rowerową Kross

2013-01-30

Anna Szafraniec, wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski w cross-country, w sezonie 2013 będzie startować jako reprezentantka zawodowej drużyny kolarstwa górskiego KROSS Racing Team.

Anna Szafraniec to wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski MTB XC, Mistrzyni Polski w wyścigach szosowych, srebrna medalistka mistrzostw świata w kolarstwie górskim i zwyciężczyni zeszłorocznego, prestiżowego wyścigu Roc dAzur.

W sezonie 2013 ta utalentowana kolarka planuje skupiać się na startach w wyścigach cross-country, zamierza też startować w zawodach Pucharu Świata, a także najważniejszych wyścigach klasy E1 XC.

W Polsce, Ania będzie brać udział w maratonach organizowanych przez Czesława Langa i wyścigach Pucharu Polski XC. Szafraniec jeździć będzie na specjalnie przygotowanym przez Kross, 29 calowym rowerze Kross Level B+, a podczas treningów na szosowym Vento 4.0 z kolekcji 2013.

Pierwszy wyścig z udziałem Anny Szafraniec odbędzie się już pod koniec marca w Austrii, gdzie wystartuje w Kamptal Klassik Trophy, a już dziś trzymamy kciuki za udane treningi i wyniki w nadchodzącym sezonie.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: