Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Szymon Kołecki podczas Akademii SportBiznes.pl

2010-06-08

Szymon Kołecki wygłosi prelekcję  na II edycji Warsztatów Edukacyjnych Akademia SportBiznes.pl - Nowoczesny Fitness 2010, które odbędą się 20 sierpnia 2010 podczas Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej Kielce Sport Lato 2010.

 

Tematem wystąpienia  aktualnego medalisty olimpijskiego będzie -  Jakie korzyści przynosi sponsoring dla współpracujących ze sobą stron? Spotkanie zostanie przeprowadzone w formie dyskusji panelowej.

 

Szymon Kołecki to Ambasador Marki Spokey. Człowiek, który żyje z pasją! Dwukrotny srebrny medalista olimpijski Igrzysk w Pekinie i w Sydney, zdobywca 6 złotych oraz 5 srebrnych medali na mistrzostwach Świata i Europy oraz wielu innych wyróżnień.

 

Od 1 lutego 2009 związany czteroletnim kontraktem sponsorskim z firmą Spokey sp. z o.o. – polskim producentem sprzętu sportowego. Aktywnie uczestniczy w życiu firmy, reprezentując markę Spokey podczas eventów i wystąpień w mediach. Współpracuje z firmą Spokey sp. z o.o. w zakresie projektowania oraz udoskonalania nowych produktów z linii Spokey Fit line.

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!
Szczegóły na:
www.nowoczesnyfitness.pl/akademia/rejestracja

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: