Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Ludzie

INFRASNOW - musisz tam być !

17-06-2015

INFRASNOW to  najważniejsze spotkanie dla operatorów obiektów sportów zimowych. Dlaczego ? Mówi o tym   Ewa Woch Wiceprezes Targów w Krakowie Sp. z o.o.- organizatora imprezy.
więcej

ISPO MONACHIUM 2015 wyznacza nowe trendy w branży

10-02-2015

ISPO MUNICH 2015 po raz kolejny potwierdziło swoją pozycję, jako wiodącej międzynarodowej wystawy branży sportowej. Targi ISPO odwiedziło w dniach 5-8 lutego 2015r. blisko 80.000 zwiedzających z ponad 100 krajów. To kolejny dowód, że targi cieszą się dużą popularnością i pozostają najważniejszą imprezą wystawienniczą dla biznesu sportowego na świecie .
więcej

Współczesny kibic musi mieć eFAN24

30-01-2015

Unikatowe komunikaty o specjalnych promocjach i usługach w miejscu odbywania się wydarzenia, wysegregowane informacje w mediach społecznościowych na temat eventu i jego przebiegu, wzmocnienie wrażeń z imprezy poprzez połączenie świata offline z online, usługi informacyjne wspierające uczestnika w miejscu zdarzenia, to tylko niektóre zadania nowej platformy dla kibiców sportowych i uczestników wydarzeń masowych - eFAN24.
więcej

Celem jest mistrzostwo

22-10-2014

Wiara we własne możliwości to za mało, potrzebna jest oparta na ciężkiej pracy pewność, że osiągniemy każdy kolejny cel – mówi Paweł Gardasiewicz tegoroczny mistrz Europy w klasie Raceboard i Prezes Zarządu Grupy Advertis, która  specjalizuje  się w projektowaniu i kompleksowej realizacji elementów komunikacji wizualnej największych polskich i światowych marek.
więcej

Kolarstwo – inwestycja w siebie

20-10-2014

Dla kolarzy koniec września oznacza oficjalne zakończenie sezonu. Najlepsi zawodnicy nie wynoszą jednak rowerów do piwnicy – w sporcie, podobnie jak w inwestowaniu, kluczem do sukcesu pozostaje bowiem systematyczna praca.
więcej
Liczba pozycji: 59
 
[1] 2 3 4 ...
  Stron: 12