Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Olimpijski Samsung F480 w Polsce

11-08-2008

Samsung wprowadza na rynek polski nowy model F480, który został oficjalnym telefonem tegorocznych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008. Motywy sportowe zostały wykorzystane w kampanii promującej to urządzenie hasłem "Telefon, który obudzi w Tobie olimpijskie emocje".
więcej

Projektory firmy SHARP

08-05-2008

Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej. To od nas zależy, gdzie zechcemy kibicować polskiej drużynie. Najczęściej lubimy celebrować oglądanie wielkich sportowych wydarzeń wspólnie z przyjaciółmi, np. w pubie. Doskonałej jakości sportowych wrażeń dostarczyć nam mogą projektory firmy SHARP. Firma ta specjalnie z myślą o Mistrzostwach wprowadza na rynek projektory idealne do zastosowania w pubach, restauracjach, kawiarniach.
więcej

Sport, który oddycha z Geox

23-04-2008

Geox – potentat w segmencie obuwia codziennego użytku - opracował nową technologię NET®, która ma zrewolucjonizować rynek obuwia sportowego. Nowe rozwiązanie jest rozwinięciem dotychczasowych patentów marki Geox i ma zapewnić maksimum oddechu dla stóp sportowców, a także poprawić cechy motoryczne i zdrowotne w obuwiu sportowym.
więcej

Dream Healther - platforma, która zadziwiła branżę sportową

04-03-2008

Firma YASUMI z Kalisza wprowadziła na rynek polski platformę wibracyjną o nazwie Dream Healther. Platforma ta została uznana ja jeden z najbardziej spektakularnych debiutów na największych targach sportowych Zima - Sport 2008 w Kielcach i uhonorowana medalem za najlepszy produkt w kategorii „Innowacje Technologiczne” . Niespotykana dotąd w żadnym innym mechanizmie, technika wibracyjna  zastosowana w Dream Healther, wywołuje intensywne drgania rotacyjne........

więcej

Elipsa – pojazd z przyszłością

Zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających na Targach Kieleckich ZIMA SPORT 2008 ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko ZNTK Radom Sp. z o.o, na którym prezentowany był pojazd elektryczny Elipsa.

więcej

20 lat gwarancji na silniki SportsArt Eco-POWR™

30-07-2007

Czy uwierzyłbyś, że bieżnia może oszczędzać Twoje pieniądze? Inżynierowie ze SportsArt nie tylko uwierzyli ale sprawili, że stało się to rzeczywistością.
więcej

Nowa oficjalna pilka UEFA CUP

23-03-2007

Nike i UEFA poinformowały o nawiązaniu partnerskiej współpracy, w ramach której Nike przez kolejne trzy sezony będzie dostarczać oficjalne piłki Pucharu i Superpucharu UEFA.
więcej

Step-trening na rowerze!

08-02-2007

Połączenie steppera z rowerem daje możliwość swobodnego treningu fitness na świeżym powietrzu! Przyrząd swoim wyglądem przypominia klasyczny rower, nie posiada jednak siodełka, a zamiast pedałów zamocowane są stopnie.
więcej

Plug&Run, czyli rozkładanie bieżni w 30 sekund...

28-02-2007

Plug&Run to system opracowany przez firmę BH Fitness® , polegający na znacznym uproszczeniu zarówno montażu bieżni po wyjęciu z kartonu jak i codziennej eksploatacji. Przygotowanie bieżni od treningu zajmuje około 30 sekund
więcej

Produkty Nikwax - wodoodporność i impregnacja

24-01-2007

Nikwax wytwarza wysokiej jakości produkty do czyszczenia i impregnacji. Nikwax przedłuża okres wykorzystania i utrzymuje właściwości odzieży, obuwia i sprzętu. Czy pracujesz czy spędzasz na dworze swój wolny czas, Nikwax pozwala Ci cieszyć się nieprzemakalnością.

więcej
Liczba pozycji: 57
« Poprzednia 
1 2 3 [4] 5 6
  Stron: 6