Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Dream Healther - platforma, która zadziwiła branżę sportową

2008-03-04

Firma YASUMI z Kalisza wprowadziła na rynek polski platformę wibracyjną o nazwie Dream Healther. Platforma ta została uznana ja jeden z najbardziej spektakularnych debiutów na największych targach sportowych Zima - Sport 2008 w Kielcach i uhonorowana medalem za najlepszy produkt w kategorii „Innowacje Technologiczne” . Niespotykana dotąd w żadnym innym mechanizmie, technika wibracyjna  zastosowana w Dream Healther, wywołuje intensywne drgania rotacyjne........

To jedyne urządzenie na rynku, które działa na zasadzie wibracji lipolistycznych, mocno angażując do pracy zalegającą tkankę tłuszczową. Wibracje powodują także skurcze mięśni, co zwiększa ich wydolność i korektę znacznie efektywniej niż tradycyjne metody treningowe.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydażeniem bez precedensu, jest bezwątpliwie przyznanie firmie YASUMI głównej nagrody Medal Targi Kielce ZIMA SPORT 2008, za najlepszy produkt w kategorii „Innowacje Technologiczne” za platformę Dream Healther. Wystawa odbyła się w dniach 21-24 luty 2008. To najbardziej prestiżowa kategoria tej imprezy. Zgłoszonych zostało do niej największa ilość produktów, znanych i cenionych koncernów z branży sportowej
i outdoorowej.  

Wygląd Dream Healthera, przede wszystkim budzi zaufanie, a wyważona stylizacja i czysta estetyka pasuje w każde miejsce, do każdego salonu, gabinetu czy klubu.

Jego obudowa jest masywna, zespolona, a nie składana. Wykonana z wysokiej jakości stopu metalu ze złóż skandynawskich. To bardzo istotny element, bowiem wpływa bezpośrednio na jakość pracy całej maszyny. Urządzenie jest bardzo stabilne i nie wprowadza się w dodatkowy ruch wibracyjny pod wpływem działania silnika i wychyleń podłoża. Jest ciche i nie przenosi wibracji na podłogę. Poziom decybeli podczas uruchomienia nawet na maksymalnych obrotach jest znikomy, dlatego urządzenie z powodzeniem może pracować w gabinetach także tych, gdzie ważny jest spokój i cisza. Ze wszystkich znanych platform wibracyjnych jest to najsilniejsza a jednocześnie najbardziej cicha motoryka.
 
W efekcie współpracy koreańskiego koncernu Human Medextec z niemiecką firmą SIMENS
i japońską fabryką NSK, mechanizmy zaadoptowane do Dream Helthera to podzespoły najwyższej światowej jakości. 

Więcej informacji na www.yasumi.eu :

Product Manager Dream Healther DH
Artur Kołecki  - akolecki@yasumi.eu
              0 662-052-248       

- inf własna

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: