Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Projektory firmy SHARP

2008-05-08

Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej. To od nas zależy, gdzie zechcemy kibicować polskiej drużynie. Najczęściej lubimy celebrować oglądanie wielkich sportowych wydarzeń wspólnie z przyjaciółmi, np. w pubie. Doskonałej jakości sportowych wrażeń dostarczyć nam mogą projektory firmy SHARP. Firma ta specjalnie z myślą o Mistrzostwach wprowadza na rynek projektory idealne do zastosowania w pubach, restauracjach, kawiarniach.
 

Już dziś w Internecie mnożą się informacje, gdzie można oglądać mecze podczas Mistrzostw, które puby gwarantują dużo miejsca, fajną atmosferę i . wyjątkową jakość przedstawianych obrazów. Nie bez powodu w okresie wielkich wydarzeń sportowych trudno jest znaleźć wolne miejsce w pubie, wszyscy przecież pragną wspólnie z przyjaciółmi przeżywać wzloty i upadki drużyn, którym kibicują.

 

W tym roku SHARP stanął na wysokości zadania. Specjalnie z myślą o Mistrzostwach wprowadza na rynek projektory idealne do zastosowania w pubach. Już podczas odbywających się 2 lata temu Mistrzostw Świata w piłce nożnej, w pubach znalazło się ponad 300 projektorów firmy SHARP. Ich zastosowanie poprzedzone było testami i badaniami przeprowadzanymi przez firmę. Urządzenia sprawdziły się w warunkach dla nich dość ekstremalnych. Projektory instalowane są pod sufitem, czyli właśnie tam, gdzie gromadzi się najwięcej kurzu, dymu papierosowego i ciepłego powietrza. Sprzęt okazał się niezawodny. Dlaczego? Trwałość i bezawaryjność projektorów SHARP zapewnia niezwykle szczelna, hermetyczna obudowa. Wnętrze projektora chronią także dodatkowe filtry, wentylatory i uszczelki. Uczestnicy sportowych spotkań nie będą narażeni na niemiły kontakt z nagrzanym powietrzem, które często wydmuchiwane jest z boków i z tyłu projektora. SHARP poradził sobie z tą niedogodnością - kratka wentylacyjna montowana jest z przodu, dzięki czemu rozgrzane powietrze trafia tam, gdzie zazwyczaj nie ma żadnych widzów. Na tegoroczne mistrzostwa Europy SHARP proponuje model XR-32S. Wyposażony jest on w zaawansowane funkcje, znacznie ułatwiające jego obsługę praktycznie w każdych warunkach.

 

Model ten to także łatwość i szybkość instalacji. Od swojego poprzednika - XR-30S - jest lżejszy o niemal 1 kg, oferuje także większą jasność - 2500 AL. Lampa projektora pracować może nawet 4000 godzin! Wyjątkowa jasność, wysoki współczynnik kontrastu oraz w pełni cyfrowy system przetwarzania obrazu gwarantują niepowtarzalną rozrywkę i skuteczność projekcji. Kolory wyświetlane przez projektor w niemal doskonałym stopniu odzwierciedlają rzeczywistość i - co ważne - nawet najbardziej dynamiczne sceny nie tracą nic ze swojej ostrości i czystości. Jak to się dzieje? Inżynierowie firmy SHARP poświęcili dużo uwagi wyrafinowanemu systemowi zarządzania kolorami, umożliwiającemu precyzyjną regulację według indywidualnych potrzeb użytkowników. Regulacja kolorów w schemacie RGB lub CMYK, cyfrowa korekcja barw, korekcja balansu bieli oraz gamma zapewniają perfekcyjne odtwarzanie kolorów. Właściwe odwzorowanie kolorów zapewnia system optyczny z kondensatorem, w który wyposażone są powyższe modele. Koło kolorów o potrójnej szybkości eliminuje pojawiający się czasem podczas pracy tak zwany efekt tęczy. Dzięki temu, wyświetlane obrazy mają odpowiednio głęboką czerń i ostrość, które w znacznym stopniu determinują jakość obrazu, a także zoptymalizowany poziom bieli i jasności. Wszystkie parametry barw wyświetlanego obrazu pozwala nam regulować profesjonalnie przygotowane i przejrzyste menu ekranowe. Obraz jest w pełni cyfrowo przetwarzany dzięki zastosowaniu systemu DLP.

 

Nie zapominajmy jednak, że właściciele pubów mogą pozwalać na oglądanie meczów piłkarskich swoim gościom tylko wtedy, gdy mają licencję od nadawcy sygnału.

 

Do nowych projektorów producent postanowił dodatkowo dołączyć ekran do postawienia lub powieszenia na ścianie w pubach. Podczas tych piłkarskich zmagań podzielmy się emocjami razem z projektorami firmy SHARP !!!

- inf własna

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: