Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

IQniter powered by Suunto od Wellness Genesis

26-01-2012

IQniter powered by Suunto - to system do grupowego monitorowania pulsu. Doskonale sprawdza się na zajęciach grupowych typu indoor cycling (np.: Spinning®, Tomahawk®, Schwinn®) oraz aerobowych (np.: aerobik, obwody siłowe i step). Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Wellness Genesis.
więcej

Czy Twój basen jest bezpieczny?

20-01-2012

Dbałość o bezpieczeństwo na rekreacyjnych obiektach wodnych to nie tylko zapewnienie opieki doświadczonej kadry instruktorów oraz ratowników. By wyeliminować ewentualne ryzyko związane z błędami lub niedopatrzeniem, czynnik ludzki warto wesprzeć nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Każdy z właścicieli i zarządców prywatnych i ogólnodostępnych basenów wie, że nie da się przewidzieć wszystkich zachowań kąpiących się w nim osób. Dzięki wprowadzonemu na polski rynek przez firmę Fitnet Sp. z o.o. rozwiązaniu, można jednak zapobiec ich tragicznym konsekwencjom.
więcej

Rossignol wkracza na iPhone‘a!

Rossignol stworzył aplikację dla narciarzy i snowboardzistów, którzy szukają dobrej zabawy i możliwości zmierzenia się ze sobą.więcej

Spinning® - pewna droga do sukcesu! Zostań Oficjalnym Centrum Spinning®

30-08-2011

Czy nie przesuwając się nawet o milimetr można pokonywać setki kilometrów na rowerze w grupie przyjaciół, spalać kalorie w sposób kontrolowany pod okiem instruktora oraz czerpać z tego radość bez względu na wiek i poziom kondycji fizycznej? – można, dzięki uznanemu i cieszącemu się niesłabnącą popularnością programowi Spinning®. Zainwestuj w prostą drogę do sukcesu!

więcej

Nowy, ulepszony, system SUUNTO FITNESS SOLUTION będzie dostępny już w czerwcu!

30-05-2011

Najnowsza wersja systemu Suunto Fitness Solution oferuje jeszcze lepsze metody komunikowania się członków wspólnoty sportowej online firmy Suunto w witrynie movescount.com.
więcej

Nowa strona www.functionalzone.com

11-02-2011

Nowa strona internetowa to narzędzie dla użytkowników i instruktorów wprowadzające ich w nowy wymiar treningu, umożliwiająca wymianę pomysłów na trening i doświadczeń pomiędzy instruktorami, pobieranie plików, a nawet tworzenie własnych płytek z ćwiczeniami.
więcej

Efektywna obsługa rezerwacji w klubie sportowym

28-12-2010

Jesteś właścicielem klubu sportowego? Wynajmujesz korty do tenisa, czy squasha? Masz problem z efektywnym zarządzaniem rezerwacjami? Chcesz obniżyć czas obsługi klienta? A może chcesz uniknąć ręcznego obliczania opłat i podsumowywania wyników? Jeżeli choć na jedno z tych pytań dopowiedziałeś twierdząco system Rezerwuj.net jest dla Ciebie
więcej

Nowa aplikacja na iPhone'a od Eurosport

21-12-2010

Eurosport udostępnił nową wersję swojej darmowej aplikacji na telefony iPhone.
więcej

Suunto Fitness Solution – mądry trening, lepszy rezultat

03-12-2010

Suunto jest jedną z marek należących do koncernu Amer Sports. Dzięki swojej niezawodności i dokładności przez ostatnie lata zasłużyło sobie na miano lidera w dziedzinie monitoringu pracy serca na całym świecie.
więcej

Nowa technologia, nowe możliwości

17-01-2011

Korzystając z nowych rozwiązań technicznych, firma Spokey wprowadziła nowoczesne rozwiązanie w zakresie prezentacji produktów w systemie zdjęć 360 stopni (3D).
więcej
Liczba pozycji: 57
« Poprzednia 
1 [2] 3 4 5 ...
  Stron: 6