Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Garmin® powiększa rodzinę Forerunner®

12-11-2010

Garmin zaprezentował dwa nowe modele zegarków Forerunner z odbiornikiem GPS, zaprojektowanych z myślą o każdym poziomie treningu i doświadczenia. Forerunner 410( na zdjęciu) i Forerunner 210 uzupełniają grupę produktów Forerunner.
więcej

Profesjonalna podłoga sportowa w plenerze?

30-06-2010

Czy można zorganizować plenerową imprezę sportową, zapewniając sportowcom najwyższej jakości plac gry? Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jest to teraz możliwe, jeśli wynajmiemy przenośną podłogę sportową.
więcej

DT Swiss TRICON® nowa technologia w w budowie kół rowerowych

14-06-2010

Technologia TRICON® to dowód na to, że w budowie kół rowerowych ciągle można zrobić coś więcej. Nowe, oparte na tym systemie koła DT Swiss stanowią więc całkowite odejście od klasycznej konstrukcji kół.
więcej

Nowości technologiczne adidas na Mundial 2010

04-05-2010

TECHFITTM PowerWEB jest pionierskim rozwiązaniem w obszarze projektowania odzieży sportowej. Tkanina wpływa na pracę mięśni, tak aby wygenerowały maksymalną moc, przyśpieszenie i wytrzymałość, równocześnie redukując drganie mięśni. Widoczna jest także poprawa pozycji piłkarza, propriocepcja (zmysł orientacji ułożenia części własnego ciała) oraz stabilność, co sprawia, że sportowcy osiągają jeszcze lepsze wyniki.
więcej

Bardziej „zielony” Polartec®

08-04-2010

Wyobraź sobie, że kupując ubranie jednocześnie chronisz środowisko. Twój ciepły i oddychający polar idealnie współpracuje z twoim ciałem i z otoczeniem, z którego powstał. To jest możliwe.
Polartec jest liderem w zakresie produkcji i rozwoju dzianin z zastosowaniem przędz z surowców wtórnych i odnawialnych. Ekologiczne dzianiny Polartec® przyczyniają się do oszczędności zasobów naturalnych, redukcji emisji zanieczyszczeń i zmniejszenia ilości  odpadów.
więcej

Wstrząsoodporna technologia od CASIO

10-03-2010

Tough Movement to nowa technologia CASIO, która polega na automatycznym korygowaniu położenia wskazówek zegarka. Oznacza to, że moduł wyczuwa, kiedy wskazówki przeskoczyły np. w wyniku upadku lub silnego wstrząsu.
więcej

Polartec® wprowadza przełomową technologię do dzianin softshell

23-02-2010

Polartec, LLC – producent dzianin o wysokiej wytrzymałości – wprowadza nową, rewolucyjną dzianinę typu softshell: Polartec® Power Shield® Pro. Nowy produkt, który dotrze do konsumentów jesienią 2010 roku, osiągnął niespotykany dotąd w żadnej innej dzianinie poziom połączenia oddychalności i ochrony przed warunkami atmosferycznymi.
więcej

Nowa jakość 2skin

24-02-2009

Rynek polski na chwilę obecną jest niesamowicie przepełniony. Jednak ogromna oferta jaką posiada coraz częściej nie wbija się w gusta klientów. Głównym tego powodem jest jakość. Jakość, która jeszcze do niedawna szła zgodnie z ceną, dzisiaj pozostała daleko w tyle. Ceny ubrań w sklepach są coraz wyższe, a jakość zdecydowanie się nie poprawia.

więcej

Europejski lider foteli masujących już w Polsce!

Ekskluzywne fotele masujące hiszpańskiej firmy KEYTON są już dostępne także na polskim rynku. W Warszawie powstał właśnie KEYTON showroom- jedyny w Polsce salon oferujący  fotele masujące z najwyższej półki.

więcej

Super nawierzchnia z BASF - do biegu, gotowi, start!

08-09-2008

Sportowe wykładziny marki Conica należącej do firmy BASF-Marke pomagają w pogoni za rekordami w lekkoatletyce.
więcej
Liczba pozycji: 57
« Poprzednia 
1 2 [3] 4 5 6
  Stron: 6