Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Olimpijski Samsung F480 w Polsce

2008-08-11

Samsung wprowadza na rynek polski nowy model F480, który został oficjalnym telefonem tegorocznych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008. Motywy sportowe zostały wykorzystane w kampanii promującej to urządzenie hasłem "Telefon, który obudzi w Tobie olimpijskie emocje".

 

Kampania wprowadzająca Samsung F480 obejmuje przede wszystkim spoty telewizyjne uzupełnione reklamami prasowymi, outdoorowymi oraz działaniami interaktywnymi w internecie. I tak 8-sekundowe billboardy sponsorskie Samsunga pojawią w kanałach Telewizji Polskiej w sąsiedztwie wieczornych relacji z Igrzysk, serwisu "Olimpijskie Info" i "Wiadomości Sportowych". Uzupełnieniem współpracy z TVP jest sponsoring serwisu tematycznego itvp.pl.

 

Z kolei 30-sekundowy film reklamowy wyświetlany będzie na wielkim ekranie LED Hator Media na budynku Cepeli w centrum Warszawy. Główną rolę w spocie odgrywa dotykowy wyświetlacz promujący różne dyscypliny sportu. Kampania outdoorowa nowego modelu F480 obejmie też nośniki o rozmiarach 12x3, 12x4 i 5x2 oraz kilka dużych formatów w całej Polsce, a także tzw. scrolle na lotnisku w Warszawie. W kampanii nie zabraknie również nowatorskich rozwiązań ambientowych: podziemne przejście przy Rotundzie w Warszawie zostanie na czas Igrzysk oklejone różnymi dyscyplinami olimpijskimi, a na ekranach plazmowych zamieszczonych w podziemiu TVP Sport pokaże relacje z zawodów.

- Wirtualne Media

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: