Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Akcesoria

vívosmart 3 – monitor aktywności z funkcjami monitorowania kondycji i stresu

16-06-2017

Garmin przedstawia najnowszy monitor aktywności - vívosmart 3. Urządzenie wprowadza zaawansowane narzędzia do pomiaru kondycji takie jak określanie pułapu tlenowego i wieku sprawnościowego, monitorowanie samopoczucia i całodzienne śledzenie obciążeń do popularnej rodziny  vívosmart.
więcej

TomTom Adventurer - nowy zegarek outdoorowy z GPS

07-09-2016

TomTom Adventurer - nowy zegarek outdoorowy z GPS stworzony w celu ulepszenia aktywności fizycznych wykonywanych na zewnątrz. Urządzenie zawiera dedykowane tryby sportowe tj.: wspinaczka, biegi po górach, narciarstwo oraz snowboard.
więcej

TomTom Runner 3 i TomTom Spark 3 – zegarki sportowe z nową funkcją Odkrywania Tras

07-09-2016

Urządzenia TomTom Spark 3 i Runner 3 to zegarki, które w oparciu o doświadczenie firmy w tworzeniu map i nawigacji, zostały wyposażone w funkcję Odkrywania Tras. Teraz można łatwo poznawać nowe szlaki i zawsze odnaleźć drogę powrotną, nieważne dokąd się pobiegnie.
więcej

Garmin Forerunner 735XT

17-05-2016

Forerunner 735XT to zegarek GPS do biegania i wielu innych dyscyplin sportowych, wyposażony również w funkcję treningów multisportowych. Jest najlżejszy z całej oferty zegarków multisportowych Garmin i monitoruje tętno 24/7 za pomocą technologii pomiaru tętna na nadgarstku Elevate1.
więcej

Kolorowe opaski Garmin vívofit 3

06-05-2016

Rozpocznij aktywne życie z opaską Garmin vívofit 3, która zmotywuje Cię do regularnego ruchu. Wyznaczy spersonalizowany cel liczby kroków na każdy dzień i zmobilizuje, abyś go osiągnął. Możesz ją połączyć z pulsometrem, aby rejestrować tętno podczas treningów.
więcej

Garmin dla golfistów

29-03-2016

Garmin rozwija ofertę urządzeń wspierających grę w golfa. Przypinany na klips Approach G10 z GPS to małe, poręczne i intuicyjne w obsłudze urządzenie, dostarczające niezbędne informacje podczas rozgrywki. Approach S20 z GPS to smartwatch, wyposażony w nową funkcję AutoShot, automatycznie wykrywającą i rejestrującą uderzenia oraz umożliwiający monitorowanie dziennej aktywności. Ponadto współpracuje on z czujnikiem uderzeń TruSwing mocowanym do kija. Zaawansowane parametry uderzeń są na bieżąco wyświetlane na ekranie zegarka, aby móc analizować i poprawiać swoje wyniki.
więcej

METAL TWISTED G-SHOCK EXCLUSIVE - Wyższy poziom siły, wytrzymałości i piękna

19-02-2016

Rok 1999 to debiutu kolekcji MT-G na świecie. Od tego momentu inżynierowie marki skrupulatnie pracują nad udoskonalaniem funkcjonalności linii, tym samym potwierdzając, że dla nich wyzwania nigdy się nie kończą. Nowe dzieło japońskiej sztuki zegarmistrzowskiej to perfekcyjne skorelowanie siły, wytrzymałości i piękna, które cechują każdy z prezentowanych 4 modeli MT-G.
więcej

Garmin Varia Vision – pełna koncentracja podczas jazdy na rowerze

28-01-2016

Varia Vision to nowy produkt w ofercie urządzeń dla rowerzystów firmy Garmin, który zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy i ułatwia dostęp do informacji. Jest to mały wyświetlacz mocowany przy okularach i znajdujący się na linii wzroku. Można na nim odczytać wszystkie istotne dane pochodzące z kompatybilnych urządzeń rowerowych .
więcej

Multisportowy smartwatch GPS Garmin quatix 3 – woda to jego żywioł

09-02-2016

Z myślą o zapalonych wodniakach, którzy żyją aktywnie i uprawiają różne dyscypliny sportu, stworzony został zegarek Garmin quatix 3. Zapewnia on wszystkie istotne funkcje potrzebne podczas żeglowania, sterowania łodzią motorową czy wędkowania. Łączy się ze zgodnymi elektronicznymi urządzeniami pokładowymi w sieci  NMEA 2000, umożliwiając odbieranie i wyświetlanie danych.
więcej

Produkty Garmin wyróżnione na targach CES 2016

05-01-2016

Firma Garmin prezentuje multisportowe smartwatche, innowacyjne nawigacje samochodowe i inteligentne rozwiązania dla rowerzystów. Opaska fitness vívosmart HR oraz wsteczny radar rowerowy Varia zostały wyróżnione nagrodami 2016 CES Innovation Awards w kategorii Fitness, Sports and Biotech.
więcej
Liczba pozycji: 320
 
[1] 2 3 4 ...
  Stron: 32