Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Elipsa – pojazd z przyszłością

Zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających na Targach Kieleckich ZIMA SPORT 2008 ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko ZNTK Radom Sp. z o.o, na którym prezentowany był pojazd elektryczny Elipsa

 

Elipsa, jak nazwa wskazuje, wyglądem delikatnie nawiązuje do kształtu elipsy. Bardzo nowoczesny design, opływowe linie, ciekawe barwy karoserii, komfortowe i estetyczne wykończenie – tak w skrócie można opisać ten najbardziej oryginalny projekt jeśli chodzi o pojazdy elektryczne.

 

Konstrukcja Elipsy została oparta na lekkiej ramie, karoserię wykonano z laminatów odpornych na zarysowania. Pojazd porusza się, napędzany bezszczotkowymi silnikami elektrycznymi. Działa w oparciu o akumulatory kwasowe głębokiego rozładowania.

 

Elipsa jest idealnym rozwiązaniem do sportu i turystyki. Świetnie sprawdza się jako środek transportu bagaży, przewozu ładunków, swobodnie i sprawnie porusza się po polach golfowych. Pojazd nie emituje spalin do atmosfery, jest cichy i zwraca uwagę niezwykle atrakcyjnym wyglądem.

Więcej informacji o pojeździe www.elipsavehicle.com

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: