Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Nawierzchnie od Gerflor na Igrzyska Olimpijskie

2012-06-12

Francuska firma Gerflor zapewni kompleksowe rozwiązanie w zakresie nawierzchni sportowych dla Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Londynie.

Przedsiębiorstwo, w ramach współpracy z Międzynarodową Federacją Piłki Siatkowej FIVB i Międzynarodową Federacją Piłki Ręcznej IHF, dostarczy nawierzchnie do siatkówki, piłki siatkowej na siedząco oraz piłki ręcznej.

Nawierzchnie Taraflex są najczęściej wykorzystywanymi na świecie specjalistycznymi nawierzchniami sportowymi. Zostały wybrane jako nawierzchnie do rozgrywek w piłce ręcznej, siatkówce, badmintonie i tenisie stołowym dla 9 ostatnio organizowanych Igrzysk Olimpijskich, począwszy od Igrzysk w Montrealu w 1976 roku po Igrzyska w Pekinie w 2008 roku. W tym roku nawierzchnie Taraflex już po raz dziesiąty zaświadczą o bogatym know-how i doświadczeniu firmy Gerflor oraz o jej zaangażowaniu na rzecz największej na świecie imprezy sportowej. Od 1947 roku położono już 40 milionów m² nawierzchni w różnych obiektach sportów halowych na całym globie.

Oficjalne podpisanie umowy o współpracy przyznało firmie prawo do wyprodukowania, dostawy i  ułożenia nawierzchni, zapewnienia serwisu technicznego oraz demontażu nawierzchni z boisk. Przewiduje ona wykonanie 10 boisk do siatkówki w 4 różnych obiektach, 8 boisk do piłki ręcznej w 3 obiektach oraz 5 boisk do siatkówki na siedząco w 2 obiektach.

Oprócz nawierzchni sportowych Taraflex, Gerflor dostarczy również wyprodukowane w specjalnej kolorystyce wykładziny podłogowe Tarabus Helios NT do 100 piętrowych autobusów. Ponadto, ponad 30000 m² nawierzchni Standard Tarasafe zostanie ułożonych w tymczasowych obiektach GL Events przeznaczonych dla publiczności.

- inf. prasowa

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: