Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

RUSZYŁA AKCJA „do HYMNU!”

2012-03-02

Dodajmy skrzydeł Reprezentacji Polski! Wspólnie zaśpiewajmy hymn dla Biało-Czerwonych!


Wkrótce przed nami wielkie piłkarskie wydarzenie i wielka próba dla naszej Reprezentacji. Warka, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej, zaprasza wszystkich Polaków do wspólnego odśpiewania hymnu dla naszych piłkarzy w ramach akcji „Do HYMNU”.
Dodajmy energii Biało-Czerwonym i pokażmy, jak wielkie mają w nas wsparcie. Razem stańmy do hymnu!
Przed nami najważniejsze sportowe wydarzenie w historii kraju. Dla piłkarskiej Reprezentacji to największa próba, a dla Polaków szczególnie emocjonujący czas.
Warka, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski, angażując się w akcję „Do HYMNU” pragnie wspólnie z Polakami wesprzeć drużynę narodową. Chcemy by głos tysięcy ludzi śpiewających hymn, których nie zmieściłby żaden stadion, dodawał sił i zagrzewał Biało-Czerwonych do walki na boisku.

Hymn Polski jest symbolem narodowym, pieśnią, która ma moc jednoczenia narodu w doniosłych historycznie momentach. Szczególnie ważny jest w chwilach mobilizacji, jakiej wymagają również mecze Reprezentacji w czasie najważniejszego wydarzenia piłkarskiego w 2012 r. W tym roku wielkich sportowych zmagań, w 85 lat od ustanowienia Mazurka Dąbrowskiego hymnem Polski pokażmy, że nie zapomnieliśmy, jaka drzemie w nim siła.

W akcji „Do Hymnu” może wziąć udział każdy. Wystarczy tylko wejść na stronę www.dohymnu.pl i nagrać się dla Naszych.
Efektem końcowym będzie nagranie z największym wykonaniem hymnu, które podarujemy Reprezentacji Polski w przeddzień ich piłkarskich zmagań. Niech energia płynąca z głosu tysięcy Polaków prowadzi Biało-Czerwonych do zwycięstwa!

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: