Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Gdańsk dziękuję zagranicznym kibicom za Euro 2012

2012-07-11

Gdańsk przygotował spoty, w których dziękuje kibicom z sześciu krajów za atmosferę stworzoną przez nich podczas Euro 2012. Reklamy przedstawiają fanów z Hiszpanii, Irlandii, Włoch, Chorwacji, Niemiec i Grecji.

Spoty udostępnione właśnie przez Biura Prezydenta Gdańska ds. Promocji Miasta pokazują tysiące kibiców z Hiszpanii, Irlandii, Włoch, Chorwacji, Niemiec i Grecji, którzy śpiewają, tańczą i bawią się na ulicach Gdańska. Za to właśnie w zagranicznych językach dziękują im mieszkańcy miasta, którzy jako gospodarze i ambasadorzy pomagali gościom z zagranicy, a przy okazji się z nimi bawili.

Spoty zostaną przekazane ambasadom Hiszpanii, Włoch, Irlandii, Niemiec, Chorwacji i Grecji w Polsce oraz naszym ambasadom w tych krajach, a także polskim ośrodkom informacji turystycznej, zagranicznym i polskim mediom oraz organizacjom kibicowskim. Reklamy umieszczono już na YouTubie, a także zostaną zaprezentowane w innych kanałach informacyjnych Gdańska (strony internetowe, media społecznościowe) i jednostek podległych, odpowiadających za organizację Euro.

Spoty zrealizowała agencja Art Zone Events we współpracy z serwisem trojmiasto, koordynatorami strefy kibica w Gdańsku, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w tym mieście oraz Wolontariatem Miast Gospodarzy Euro 2012. Cały projekt koordynowało Biuro Prezydenta Gdańska ds. Promocji Miasta.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: