Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Ruszyła kolejna odsłona olimpijskiej kampanii Procter & Gamble

2012-07-16

Rozpoczął się drugi etap kampanii reklamowej Procter & Gamble pokazującej matki i nawiązującej do igrzysk olimpijskich. Akcję koncern przygotował wspólnie z firmami TAG Worldwide i Mediacom.

Kampania Procter & Gamble związana z olimpiadą przedstawia mamy zawodników. Pierwszy spot, emitowany od kwietnia, pokazywał, jak dużo takie kobiety pomagają swoim dzieciom uprawiającym sport od dzieciństwa. Nowa reklama podkreśla, że dla matek ci sportowcy na zawsze pozostają dziećmi, nawet kiedy startują w igrzyskach i zdobywają medale. W kampanii - prowadzonej pod hasłem „Z dumą wspieramy Mamę” - prezentowane są krótko marki koncernu takie jak Pampers, Vizir, Lenor, Always i Fairy.

"Procter & Gamble za pośrednictwem swoich marek sponsoruje 150 spośród sportowców startujących na olimpiadzie w Londynie" - opisuje Marc Pritchard, globalny dyrektor marketingu w koncernie. "W naszej bieżącej kampanii chcemy uhonorować osoby, które pomogły tym sportowcom w podróży do Londynu: ich mamy" - dodaje.

W ramach akcji na facebookowym fanpage’u P&G Polska udostępniono aplikację „Dziękuję Ci, Mamo”, za pomocą której użytkownicy mogą dziękować swoim mamom, przesyłając własne nagrania wideo, zdjęcia z podpisami lub tekst, a także zachęcać do tego swoich znajomych. Ponadto uruchomiono serwis dziekujecimamo.pg.com.

Nową reklamę nakręcono w USA i Wielkiej Brytanii, a wyreżyserował ją Daniel Kleinman. W spocie pojawia się ok. 245 dzieci z 16 krajów uprawiających siedem różnych konkurencji olimpijskich. Filmik udostępniono na razie w internecie, natomiast jego emisja w telewizji ruszy równo ze startem olimpiady. Oprócz sieci i telewizji akcja obejmuje prasę.

- wirtualnemedia

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: