Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Co jest zgłoszenie użycia substancji zabronionej ?

20-03-2010

Przyjmuje się, że niektóre substancje umieszczone na Liście zabronionej są używane do leczenia chorób oraz kontuzji często spotykanych wśród sportowców. Dla celów monitorowania, substancje - dla których nie jest zabroniona dana droga podawania, powinny być zgłaszane.

więcej

Zasady racjonalnego odżywiania

19-03-2010

Zasady zdrowego, racjonalnego, żywienia w równym stopniu odnoszą się do wszystkich ludzi niezależnie od stopnia aktywności fizycznej i zapotrzebowania energetycznego. Ludzie potrzebują tych samych składników odżywczych mimo to, że każdy z nich jest inny.
więcej

Dieta fitness - ogólne wskazówki żywieniowe

18-02-2010

Wiele osób popełnia dość poważny błąd jedząc 2 czy 3 posiłki w ciągu dnia, które oddalają nas tylko od efektu jakim jest poprawa sylwetki i samopoczucia. Tak więc polecam spożywanie 4-5 niewielkich posiłków. Systematycznie dostarczając kalorie, organizm funkcjonuje stale nie mając możliwości czerpania energii z innych źródeł.
więcej

Praktyczne rady z zakresu zdrowego trybu życia !

14-12-2009

Joanna Zapolska - ekspert w kategorii fitness i żywienie, przedstawia praktyczne porady dotyczące zdrowego stylu życia i odżywiania.W przystępny i przejżysty sposób wyjaśniono podstawowe pojęcia z zakresu treningu, fizjologii i żywienia oraz dietetyki. Zapraszamy do lektury.
więcej
Liczba pozycji: 24
« Poprzednia 
... 2 3 4 [5]
  Stron: 5