Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Znaczenie suplementacji wapniowej oraz aktywności ruchowej w zapobieganiu osteoporozy

10-04-2010

Osteoporoza jest chorobą cywilizacyjną. Występowała zanim nasza cywilizacja osiągnęła wysoki poziom rozwoju. Postęp cywilizacyjny spowodował nawarstwienie się czynników mających bezpośredni wpływ na kondycję organizmu przeciętnego człowieka, w tym także na stan naszego układu kostnego.
więcej

Centrum Medyczne VIMED – zadba o Twoje zdrowie, sprawność i urodę.

30-03-2010

CM VIMED to pierwszy w Polsce ośrodek wczesnej profilaktyki zdrowotnej, oparty na idei optymalnego dostosowania diety pacjenta do jego indywidualnego genotypu. Nowoczesną diagnostykę, tysiącletnie doświadczenia medycyny naturalnej, osiągnięcia medycyny akademickiej oraz najnowszą wiedzę z zakresu dietetyki połączyliśmy z najnowocześniejszymi urządzeniami zabiegowymi.
więcej

Jak radzić sobie z bólem powysiłkowym ?

22-03-2010

Ból mięśni jest czynnikiem, z którym muszą sobie radzić wszyscy sportowcy. Zwiększająca się świadomość możliwości, jakie daje medycyna naturalna, zaczyna jednak zmieniać sposób w jaki trenują.

więcej

Co to jest TUE wyłączenie dla celów terapeutycznych ?

20-03-2010

Wyłączenie dla celów terapeutycznych (TUE – Therapeutic Use Exemption) jest to prawo do używania przez sportowca substancji zabronionej lub metody zabronionej umieszczonych na Liście substancji i metod zabronionych.

więcej

Co jest zgłoszenie użycia substancji zabronionej ?

20-03-2010

Przyjmuje się, że niektóre substancje umieszczone na Liście zabronionej są używane do leczenia chorób oraz kontuzji często spotykanych wśród sportowców. Dla celów monitorowania, substancje - dla których nie jest zabroniona dana droga podawania, powinny być zgłaszane.

więcej
Liczba pozycji: 24
« Poprzednia 
1 2 3 [4] 5
  Stron: 5