Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Urszula Potęga

02-03-2006

Urszula Potęga urodziła się w Mińsku Mazowieckim. Ukończyła Wydział Filologii Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie studia podyplomowe w Szkole Głównej Planowania i Statystyki na Wydziale Ekonomiki Produkcji i Informatyki. W latach 1976-1989 pracowała w Ministerstwie Energetyki i Energii Atomowej (późniejsze Ministerstwo Górnictwa i Energetyki) na stanowisku głównego specjalisty.
więcej

Dorota Staszewska kończy karierę!

20-01-2006

Po 16 latach startów, olimpijka z Atlanty i czterokrotna mistrzyni świata w formule windsurfing Dorota Staszewska została zmuszona ze względów zdrowotnych zakończyć w wieku 27 lat karierę zawodniczą.
więcej

Wojciech Brzozowski

10-09-2004

więcej

Andrzej Supron

05-05-2004

Andrzej  Supron – 16 krotny medalista ME, MŚ, IO,  „Profesor zapasów”, obecnie propagator zdrowego stylu życia, właściciel sieci klubów Pro Activ , aktor ,konferansjer, człowiek  emanujący  pozytywną energią i poczuciem humoru, pasjonat tenisa ziemnego. Redakcji Sportbiznes.pl opowiedział o swoich zwycięstwach na macie i poza nią, ogólnym poziomie sprawności Polaków, stworzeniu sieci klubów fitness, receptach na sukces i dobre samopoczucie.
więcej
Liczba pozycji: 59
« Poprzednia 
... 9 10 11 [12]
  Stron: 12