Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Ilan Shapira - dyr. regionalny Holmes Place Poland

12-11-2006

Grupa Holmes Place prowadzi od 25 lat ponad 100 klubów w Europie, Stanach Zjednoczonych i Izraelu. W Polsce jej kluby mają wnieść nową jakość do usług fitness. O to, czym są Shape Fitness Clubs oraz jakie plany w Polsce ma grupa Holmes Place, zapytaliśmy dyrektora regionalnego Holmes Place Poland, Ilana Shapirę.
więcej

David Beckham - Sztuka sprzedawania

09-09-2006

Powiedzieć o Davidzie Beckhamie, że to piłkarz, to mniej więcej tak, jak o Dodzie, że to pieśniarka. Na świecie jest wielu piłkarzy lepszych, bardziej uzdolnionych, jednak Beckham oprócz tego, że jest kochany przez fanów, to potrafi jednocześnie zjednać sobie sponsorów.
więcej

Paweł Lewiński - Polskie Stowarzyszenie Greenkeeperów

09-08-2006

Założyciel i prezes Polskiego Stowarzyszenia Greenkeeperów, zajmującego się profesjonalnymi nawierzchniami trawiastymni, ze szczególnym uwzględnieniem golfa. Jest również wydawcą magazynu dla greenkeeperów "Sportowe nawierzchnie trawiaste" oraz założycielem portalu dla greenkeeperów http://www.mgolf.pl/
więcej

Paweł Fąferek - Sporty Ekstremalne

09-08-2006

Dyrektor SPORT EVENT, organizator międzynarodowych zawodów sportowych, eventów oraz imprez integracyjnych i szkoleniowych dla firm. Jest również jednym z najlepszych polskich zawodników adventure racing czyli ekstremalnych rajdów przygodowych.
więcej

Ludmiła Puszkar - Jesionowska

04-08-2006

Prezes Zarządu WinWin Consulting Sp. z o.o. specjalizującej się w organizacji tzw. sport events oraz będącej organizatorem Amatorskich Turniejów Tenisowych z cyklu CONSTRUCTION MARKET OPEN.
więcej
Liczba pozycji: 59
« Poprzednia 
... 6 7 8 [9] 10 11 12
  Stron: 12