Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Europejski lider foteli masujących już w Polsce!

Ekskluzywne fotele masujące hiszpańskiej firmy KEYTON są już dostępne także na polskim rynku. W Warszawie powstał właśnie KEYTON showroom- jedyny w Polsce salon oferujący  fotele masujące z najwyższej półki.

 

 

 

Marka KEYTON kojarzona jest przede wszystkim z oryginalnym designem i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które pozwalają cieszyć się profesjonalnym masażem w zaciszu własnego domu. Jedyna na rynku, całkowicie innowacyjna technologia SensorScan,  skanuje 62 punkty znajdujące się na plecach i dzięki temu zapewnia całkowicie spersonalizowany masaż odpowiadający indywidualnym potrzebom każdego użytkownika.

 

KEYTON to także wymierne korzyści dla zdrowia potwierdzone certyfikatami medycznymi. Regularne użytkowanie foteli masujących marki KEYTON redukuje stres, zwalcza bezsenność, eliminuje bóle pleców i poprawia krążenie krwi.

 

Niepowtarzalny design foteli KEYTON jest efektem współpracy z uznanymi na całym świecie projektantami, m.in. Giugiaro Design związanym do tej pory z takimi firmami jak Fiat Engineering, LG Electronics, Siemens czy Samsonite. Owocem  wspólnej pracy jest najnowszy  model  - Keyton Cosmo.

 

Firma KEYTON powstała w 1989r. jako mała firma rodzinna założona przez Enrique Cantò. Po niemal 20-letniej obecności na rynku 70% foteli produkowanych w hiszpańskiej prowincji Alicante jest eksportowanych  do ponad 40 krajów. Fotele marki Keyton znalazły swoje miejsce już w ponad 150 tys. domów na całym świecie, a firma Keyton jest obecnie niekwestionowanym liderem najwyższej klasy foteli masujących w Europie.

- inf.własna

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: