Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

iConcept by Bh Fitness

2012-03-01

Co roku pojawiają się co raz to nowsze pomysły na urozmaicenie domowego treningu. Nie wystarczy już tylko zwykły rower czy bieżnia ustawione w salonie przed TV, potrzeba czegoś więcej… Dlatego naprzeciw oczekiwaniom rynku wyszła firma BH Fitness wspólnie z Apple. Owocem tej współpracy jest wprowadzenie w 2012 roku serii urządzeń fitness wyposażonych w  motywacyjne i interaktywne wyświetlacze oparte na technologii produktów Apple.  To nowy pomysł na połączenie treningu z zabawą lub .. pracą.

Podczas treningu można korzystać ze wszystkich dobrodziejstw multimedialnego świata iPhone’a lub iPad’a. Biegnąc na bieżni lub jadąc na rowerze można sprawdzać maile, surfować po internecie, oglądać filmy, rozmawiać przez telefon, podczas  gdy w tle cały czas kontrolowane jest nasze ćwiczenie.

Wystarczy tylko podłączyć iPhone/iPad do urządzenia treningowego i automatycznie zostanie pobrana bezpłatna aplikacja stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń BH Fitness. Intuicyjnie i prosto, jak wszystkie aplikacje Apple, wyświetlacz przeprowadzi  Użytkownika przez trening, pomoże wprowadzić dane i stworzyć program „szyty na miarę”. Na iPhone/iPad można przechowywać dane dotyczące treningu, wybrać programy motywacyjne, a jednocześnie wykorzystywać wszystkie możliwości jakie daje iPhone/iPad. Co ważne, po podłączeniu do roweru czy bieżni urządzenia Apple ładują się.

Oczywiście z urządzeń mogą korzystać również osoby, które nie posiadają  żadnego produktu firmy Apple. Maszyny eliptyczne, rowery, bieżnie  wyposażone są w standardowe wyświetlacze, które nawet bez podłączenia iPhone’a posiadają szereg funkcji, które umożliwiają przeprowadzenie kompleksowego treningu.

Na stronie www.iconceptbhfitness.com oraz w App Store regularnie pojawiają się informacje na temat nowych aktualizacji, dostępnych aplikacji.                            
Dzięki zastosowaniu iConcept w produktach BH Fitness domowy trening wkracza w nową erę, w której wysiłek fizyczny łączy się z multimedialną aktywnością.  

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: