Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Mądry trening czyni mistrza

2012-04-26

W odniesieniu do sportu takie powiedzenie byłoby bardziej trafne. Dziś już bowiem wiemy, że wyciskanie z siebie ostatniej kropli potu podczas ćwiczeń nie zawsze przynosi efekty. Trzeba dobrze poznać swój organizm i dawkować mu wysiłek rozsądnie. Na tej filozofii opiera się całkowicie innowacyjny system grupowego monitoringu pracy serca-IQniter Powered by Suunto.

System dedykowany jest klubom fitness, zwłaszcza tym, które mają w swojej ofercie zajęcia spinning/indoorcycling. Trening z użyciem IQniter Powered by Suunto polega na rejestrowaniu i wizualizowaniu czasie rzeczywistym pracy serca każdego z uczestników .Dzięki wcześniejszemu wprowadzeniu do systemu takich parametrów jak: wiek, waga i tętno maksymalne uczestników, instruktor może dostosować tempo i intensywność treningu do indywidualnych możliwości każdego z nich. Dodatkowo po zakończonej sesji treningowej, do klientów zostaje wysłany spersonalizowany raport z zajęć za pośrednictwem poczty email. W skład zestawu wchodzi 40pasków Suunto Dual Belt, odbiornik Team Pod oraz oprogramowanie Fitness Solution. Maksymalna liczba uczestników obsługiwanych jednocześnie przez system wynosi 72osoby.

Wyłącznym dystrybutorem IQniter Powered by Suunto w Polsce jest firma Wellness Genesis, którą tworzą osoby od lat związane branżą fitness. Wellness Genesis świadczy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży systemu, jego instalacji i konfiguracji w klubach a także szkolenia dla instruktorów oraz serwisu po sprzedażowego.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: