Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Skuteczny trening aerobowy, wytrzymałościowy i szybkościowy na trampolinie BODY SCULPTURE!

2012-04-25

Bacha Sport, wyłączny dystrybutor trampolin marki Body Sculpture, oferuje profesjonalne trampoliny, które są wykorzystywane zarówno jako przyrząd treningowy jak i rekreacyjny dla dzieci i dorosłych.

Nie każdy wie, że trampolina to nie tylko urządzenie rekreacyjne, ale także do profesjonalnych treningów - cardio, wytrzymałościowych i szybkościowych! W naszym kraju jeszcze rzadko mówi się o zaletach ćwiczeń wykonywanych na trampolinie, trudno ją znaleźć nawet w klubach fitness. Tymczasem na świecie treningi na trampolinie stosuje się do poprawy sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Jak dowiodły badania, skakanie na trampolinie jest w 68% skuteczniejsze niż np. bieganie.  Podczas skoków na trampolinie intensywnie trenują duże grupy mięśni - łydek, ud, brzucha, grzbietu, ramion. To bardzo skuteczny trening cardio, który pozwala na stracenie w ciągu jednej godziny nawet 1000 kalorii.  Ponadto ćwiczenia na trampolinie zwiększają wzrost przestrzennej koordynacji ruchowej i równowagi i mogą je wykonywać osoby w każdym wieku, gdyż w przeciwieństwie do innych form aktywności fizycznej, nie obciążają one kręgosłupa i stawów. Ma to duże znaczenie dla osób z dużą nadwagą lub kontuzjami. To naprawdę sporo jak na tak przyjemny i lekki wysiłek! Spójrzmy zatem innym okiem na nasze ogrodowe trampoliny i korzystajmy z ich zalet!

To, co wyróżnia Trampoliny marki Body Sculpture spośród innych modeli dostępnych na rynku, to przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz nowoczesny design. Komfort podczas korzystania z urządzenia zapewnia szereg udogodnień technicznych. Tramopliny posiadają wzmocnioną stalową cylindryczną konstrukcję wykonaną z rur stalowych, a wyjątkową stabilność zapewniają nogi w kształcie litery „W”.  Z trampoliny mogą korzystać także najmłodsze dzieci - optymalne bezpieczeństwo zapewnia siatka zabezpieczająca, której wejście zamykane jest na rzep i dodatkowo na klamry. Konstrukcja siatki zabezpieczającej wykonana jest z wytrzymałego a jednocześnie miękkiego w dotyku materiału co powoduje, że zderzenie z siatką jest miłe. Niezwykle staranne wykonanie oraz wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych zapewnią bezproblemową eksploatację urządzenia przez wiele lat.  Trampolina jest certyfikowana przez TÜV Management Service GmbH, spełniając normy w zakresie mechanicznych wymagań bezpieczeństwa oraz stateczności i wytrzymałości mechanicznej. Trampolina jest także zgodna z unijną normą bezpieczeństwa EN-913.
 
Więcej informacji:
www.sklepfitness.com/c/40/-trampoliny-sporty-letnie-.html
www.bachasport.pl/index.php/wiadomosci/233-dla-dobrego-zdrowia-skacz-na-trampolinie

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: