Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Nowości sezonu 2012/2013 firmy BACHA SPORT

2012-11-29

Firma BACHA SPORT prezentuje nowości fitness na sezon 2012/2013 światowego producenta sprzętu fitness - Body Sculpture.
BODY SCULPTURE ORBITREK MAGNETYCZNY BE 1700.

Nowy orbitrek Orbitrek Magnetyczny BE 1700 Trenażer eliptyczny to profesjonalny sprzęt, odpowiedni do regularnego użytku domowego. Duża liczba zaawansowanych funkcji i solidna konstrukcja gwarantują efektywny trening.
System nowoczesnego hamowania magnetycznego i szeroki zakres regulacji oporu  pozwalają w łatwy sposób kontrolować intensywność treningu. Zmienne obciążenie umożliwia ćwiczenia na różnym poziomie trudności. Wyniki wyświetlane są na wielofunkcyjnym komputerze z wyświetlaczem LCD, który mierzy prędkość, czas, dystans, spalone kalorie, puls i wyświetla cyklicznie powyższe wartości.
Orbitrek znakomicie sprawdza się w warunkach domowych. Nowatorska konstrukcja mechanizmu korbowego pozwala na wyciszoną pracę maszyny i pozwala na trening bez przeszkadzania innym domownikom, np. w nocy, przy małym dziecku, przed TV.
Trenarzer eliptyczny BE 1700 posiada bardzo stabilna konstrukcję oraz szerokie antypoślizgowe pedały, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo ćwiczeń.

BODY SCULPTURE ORBITREK MAGNETYCZNY BE 6750D

Ten model cechuje się wytrzymałością na poziomie urządzeń przeznaczonych do treningu profesjonalnego oraz zaawansowaną technologią.
Komputer w modelu BE 6750D, posiadający program manualny oraz 3 tryby symulujące wyścig z wirtualnym partnerem, wskazuje wyniki i motywuje do trenigów. Oprócz porcji porządnej aktywności fizycznej zapewnia też bezpieczeństwo – solidna, stabilna konstrukcja i zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa. Starannie wykończony orbitrek w srebrno-grafitowej kolorystyce, to elegancki dodatek do każdego wnętrza.

BODY SCULPTURE BIEŻNIA ELEKTRYCZNA BT 3152

Ta maszyna do treningu kardio zapewnia komfortowy i efektywny trening w warunkach domowych. Poprzedni sprawdzony model BT3150 cieszy się niezwykłym powodzeniem, nie dorównuje jednak innowacyjnością swemu następcy - nowej bieżni elektrycznej BT3152. Wytrzymała konstrukcja wykonana z profili stalowych, przeciwpoślizgowy pas bieżny o wymiarach 125 x 40 cm,  mocny silnik (2,2  KM),  oraz komputer z możliwością ustawienia 4 motywujących programów to cechy nowej bieżni BT 3152.  Możliwość regulacji poziomu nachylenia i prędkości od 0,8-14 km/h urozmaicą trening kondycyjny i pomogą osiągnąć szybkie rezultaty.  Urządzenie i wszystkie jego części są również zgodne z europejską normą bezpieczeństwa EN957. Bieżnię można przechowywać na niedużym metrażu, ułatwia to system wygodnego składania i kółka transportowe ułatwiające przestawianie bieżni. Srebrno-czarny design z dodatkiem oranżu przyjęty został z entuzjazmem przez użytkowników, dlatego nowy model przedstawiony został w podobnym lekkim i eleganckim stylu.

Priorytetem marki BODY SCULPTURE jest dostarczenie nowoczesnego produktu najwyższej jakości jak również profesjonalne wsparcie. Bacha Sport posiadam własne Centrum Serwisowe oferując obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną, a klientom wsparcie techniczne oraz indywidualną pomoc przy wyborze sprzętu. Cieszymy się z przyznanego nam Godła - LAUR KONSUMENTA ODKRYCIE ROKU 2012, które motywuje nas do dalszego intensywnego rozwoju i utrzymywania jakości produktów i obsługi na najwyższym poziomie

Wszystkie produkty marki Body Sculpture posiadają 2 letnią gwarancję i  odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa CE, są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa (EN957), oraz z  unijną dyrektywą ROHS o ograniczeniu w zawartości materiałów szkodliwych. Certyfikat przyznany produktom Body Sculpture przez TÜV Management Service GmbH potwierdza spełnianie norm w zakresie mechanicznych wymagań bezpieczeństwa oraz stateczności i wytrzymałości mechanicznej produktów. Jednocześnie jest dowodem na skuteczne realizowanie przez nas działań proekologicznych programów środowiskowych ukierunkowanych na zachowanie zrównoważonego rozwoju.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: