Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Nowości od Technogym

2015-01-23

Marka Technogym cały czas pokazuje, że w tworzeniu nowych, innowacyjnych rozwiązań nie ma sobie równych. Ostatnie miesiące były czasem intensywnej pracy nad nowymi produktami, które pozytywnie zaskoczą nie tylko menedżerów i właścicieli klubów fitness, ale przede wszystkim osoby trenujące.

Cały 2015 rok będzie obfitował w wiele nowości sprzętowych i intensywny rozwój technologii, o który włoski producent dba szczególnie. Jako początek nowości, w ofercie Technogym pojawiły się takie sprzęty jak: KettleBells, Cable Stations i nowe urządzenia siłowe z linii Element+.

Kettlebells by Technogym
Kettlebells należą do standardowego sprzętu wykorzystywanego w treningu funkcjonalnym, ogólnorozwojowym. Niektórzy uważają, że z ich pomocą ćwiczymy tylko ramiona. Nic bardziej mylnego! W zależności od wybranego zestawu ćwiczeń mogą pracować też mocno biodra, nogi, pośladki, plecy i brzuch. Trenując z Kettlebells, pracujemy nie tylko nad siłą, ale też wytrzymałością, gibkością i koordynacją ruchową.

Teraz Kettlebells pojawiły się również w ofercie znanego włoskiego producenta - marki Technogym. Kettlebells od Technogym zostały zaprojektowane w zgodzie z unikalnym designem charakterystycznym dla urządzeń tej marki. Kettlebells wykonano z najwyższej jakości materiałów - uchwyty ze stali nierdzewnej zapobiegającej korozji, a część główna z twardej, dwukolorowej gumy, która chroni każdy Kettlebell przed uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniami o podłogę czy inny sprzęt. Akcesoria te są dostępne w ofercie Technogym w zestawach obejmujących: 8 pojedynczych , 5 par lekkich lub 5 par cięższych Kettlebells.
 
Cable Stations
Cable Stations to nowe urządzenie wielofunkcyjne z linii Element+ w ofercie Technogym, które zaspokoi potrzeby treningowe zarówno osób początkujących, jak i zaawansowanych. Daje ono możliwość pracy nie tylko nad masą mięśniową, ale również pozwala zwiększyć siłę, szybkość i elastyczność. W ofercie znalazły się wersje obejmujące 4, 5, 8 i 12 stacji do ćwiczeń. Poszczególne wersje mogą być ze sobą w prosty sposób łączone, dzięki czemu zyskujemy wiele stanowisk do ćwiczeń, przy jednoczesnej oszczędności dostępnej przestrzeni. Każda ze stacji została skonstruowana z 4 różnych modułów, działających w ramach osobnych stosów z obciążeniem: Row / Dual Row, Triceps, Lat Pull Down / Dual Lat Pull Down i Adjustable Pulley. Każde urządzenie Cable Stations zostało wyposażone w zestaw akcesoriów, które pozwalają dodatkowo urozmaicić trening.
 
Nowe urządzenia z linii Element+
Wśród urządzeń z linii Element+ marki Technogym, pojawiło się 6 nowych urządzeń umożliwiających wykonanie efektywnego i bardzo urozmaiconego treningu siłowego.

Są to:
- Crossover Cable- urządzenie z regulowaną wysokością wyciągu, możliwością podciągania się, a także opcją wykorzystania obrotowych uchwytów pozwalających na doczepienie linek czy taśm TRX.  To udoskonalone urządzenie Crossover Cable z linii Element+.
- Chin Up Dip Leg Raise – urządzenie umożliwiające podciąganie się, ćwiczenie mięśni brzucha i wykonywanie pompek na poręczach.
- Leg Raise Dip – uproszczona wersja urządzenia Chin Up Dip Leg Raise, umożliwiająca wykonywanie ćwiczeń brzucha i pompek.
- Kneeling Easy Chin Dip – urządzenie zastępujące dotychczasową maszynę Easy Chin Dip z linii Selection. Umożliwia wykonywanie podciągania w pozycji klęczącej oraz pompek na poręczach ze specjalną asystą w postaci podpórki na kolana. Dzięki temu, ćwiczenia na urządzeniu mogą wykonywać nawet osoby początkujące. 
- Cable Tower – to urządzenie zastępujące maszynę Cable Jungle z linii Selection. Cable Tower składa się z 4 modułów: 2 regulowanych wyciągów i 2 górnych wyciągów na ćwiczenia tricepsu.
- Squat Rack – stojak, dający możliwość odłożenia sztangi na różnej wysokości (np. podczas wykonywania przysiadów) oraz wykonywania martwego ciągu z podwyższenia.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: