Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Skocz po zdrowie, jak chcesz i kiedy chcesz !

2012-12-17

Sklep TRAMPOLINY.PL prowadzony przez firmę GOFIT SP. z o.o. dostawcę sprzętu fitness do klubów sportowych oraz indywidualnych odbiorców - przygotował na zimowe wieczory dla osób zainteresowanych aktywnym dbaniem o swoje zdrowie w domowym zaciszu rozkładane trampoliny domowe.

Dla osób zainteresowanych bardziej aktywnymi formami ćwiczeń sklep TRAMPOLINY.PL prowadzony przez firmę GOFIT SP. z o.o. proponuje rozkładane trampoliny domowe o średnicy 97 lub 122 cm. Dzięki możliwości złożenia trampoliny na pół (do formatu półksiężyca) oraz łatwego demontażu nóżek urządzenie może być bez problemu przechowywane pomiędzy treningami w szafie, pod łóżkiem lub innym miejscu w domu. Do trampoliny dodawana jest specjalna torba podróżna. Solidna budowa trampoliny oraz jej stabilna pozycja po rozłożeniu pozwalają ćwiczącemu na skoncentrowanie się na wykonywaniu ćwiczeń a nie na ciągłym myśleniu czy wszystko zostało dobrze zamontowane.

Korzystając z profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń fitness można zapewnić sobie wiele satysfakcji i radości bez wychodzenia z domu. Spraw sobie oraz innym pretekst do nowych wyzwań i wejdź w nowy rok bez zbędnych obciążeń - zapoznaj się w pełną ofertą produktów TRAMPOLINY.PL i wybierz coś dla siebie.

- inf własna

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: