Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Piłka Nike Seitiro Hi-Vis

2011-10-04

W najlepszych ligach świata to precyzja i szybkość najmocniej wpływają na obraz gry. Mogą przyczynić się do zdobycia pierwszego miejsca w tabeli i uniknięcia rozczarowania w rozgrywkach ligowych czy pucharowych. Stawka jest tak wysoka, że zawodnicy potrzebują piłki zapewniającej im największą dokładność, co gwarantuje precyzyjne zagrania do partnera z drużyny, jak i oddawanie celnych strzałów.

Nowa piłka Nike Seitiro kontynuuje tradycje doskonałości serii T90, która zyskała status oficjalnej piłki meczowej lig piłkarskich takich jak Barclay’s Premier League, Serie A oraz La Liga.

Spośród innowacji, jakie wnosi do gry piłka Hi-Vis, warto wymienić technologię NIKE RaDaR, której nazwa oznacza Rapid Decision and Response (szybka decyzja i reakcja). Zalety wizualne technologii Nike RaDaR zostały przetestowane w laboratorium i na boisku. Dzięki niej piłka jest łatwiejsza do zauważenia, co pozwala zawodnikom lepiej wykorzystać ułamki sekund, decydujące o strzeleniu gola czy celnym podaniu.

W piłce nożnej doskonała widoczność piłki jest niezwykle ważnym elementem. Piłkę Nike Seitiro opracowano tak, by wyróżniała się na boisku w każdych warunkach. Żółto-fioletowa kombinacja kolorystyczna piłki Hi-Vis wzbogacona o elementy fluorescencyjne i rozjaśniające sprawia, że piłka jest jeszcze lepiej widoczna w gorszym świetle, niż piłki Hi-Vis poprzednich generacji.

Opatentowana powłoka Hi-Vis, specjalna grafika polepszająca widoczność oraz unikalna, pięciowarstwowa konstrukcja sprawia, że Nike Seitiro jest niezwykle innowacyjnym produktem. Precyzja, stabilność aerodynamiczna oraz technologia Nike RaDaR czynią z niej perfekcyjną piłkę. Nic dziwnego, że wybierają ją najlepsze ligi i zawodnicy ze światowej czołówki.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: