Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Fitness Coaching – kopalnia wiedzy w branży fitness

2011-08-26

Star Fitness wspólnie z IHRSA i ekspertami z Polski oraz zagranicy pracuje nad stworzeniem nowego kompleksowego cyklu szkoleń i certyfikacji dla managerów i pracowników klubów fitness. Jego celem jest stworzenie niezależnego, ale opracowanego zgodnie ze światowymi standardami systemu szkoleń dla branży fitness, w dużej mierze skupiającego się na szkoleniu personelu w klubach.

 

Uczestnicy nowego cyklu szkoleń, które ruszą pod koniec b.r. mogą liczyć na dostęp do najświeższej wiedzy, niezależnych ekspertów, sprawdzonych rozwiązań i przede wszystkim na praktyczny aspekt szkoleń i miłą atmosferę. Pierwsze szkolenie w nowej formule odbędzie się 16 października podczas Star Fitness Event (Tuan Club, Piaseczno).

Dotychczasowe realizacje

 

Fitness Coaching Advanced Fitness - Szkolenia odbywały się w okresie luty 2010 - luty 2011. Odbyły się w 6 miastach i zgromadziły ponad 250 uczestników. Zajęcia prowadzone były przez znanych zagranicznych i polskich ekspertów. Star Fitness jako pierwsza firma w Polsce nawiązała współpracę z IHRSA - Światowym Stowarzyszeniem Klubów Fitness, dzięki czemu szkolenia uzyskały unikalną jakość merytoryczną oraz oryginalną i ciekawą koncepcję organizacyjną.

 

Obok szkoleń Advanced Fitness Star Fitness wziął udział w V Konferencji Fitness & Wellness Event. Podczas drugiego dnia konferencji  odbyło się elitarne szkolenie marketingowe – „Kampanie okresowe jako skuteczne narzędzie sprzedaży. Jak skutecznie prowadzić sprzedaż i kontrolować jej wynik”. Prowadzącym to spotkanie był Alan Leach - ekspert Fitness Coaching, który na konferencji pojawił się na specjalne zaproszenie Star Fitness – ceniony specjalista ds. fitness marketingu.

 

Więcej informacji na www.fitnesscoaching.pl

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: