Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Zostań pionierem Peak Pilates® w Polsce

2011-08-30

Można zaryzykować stwierdzenie, że sukces klubu fitness jest wprost proporcjonalny do ilości spalonych kalorii jego klientów. By odbywało się to w najbardziej efektywny i przyjemny dla ćwiczących sposób, warto postawić na nowatorskie rozwiązania, które szturmem zdobywają parkiety światowych klubów. Dlatego też Star Fitness proponuje system oparty o zrównoważony rozwój ciała, świadomość i elastyczność, w którym główny nacisk położony jest na doskonałość i precyzyjność ruchów. Zostań jednym z pionierów Peak Pilates® w Polsce!

 

Będąc Oficjalnym Centrum Peak Pilates® klub zyska prawo do legalnego używania znanej i cenionej nazwy Peak Pilates®. Ponadto Star Fitness umieści informację o nowym Centrum na swojej stronie głównej – www.star-fitness.pl. Co najważniejsze, klienci będą mieć pewność, że ich klub jest miejscem, w którym jakość oferowanych zajęć jest na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu solidnego i eleganckiego sprzętu. Wprowadzenie do obiektu światowego hitu o rozpoznawalnej marce i świetnej renomie, będzie doskonałym posunięciem marketingowym, podnoszącym prestiż każdego klubu.

 

Kluby będące Oficjalnymi Centrami Peak Pilates® mogą liczyć na szeroki pakiet materiałów reklamowych i promocyjnych, z pomocą których wypromują swoją ofertę jeszcze skuteczniej. Dzięki temu można przyciągnąć nowych klientów, a obecnych utwierdzić w przekonaniu, że dokonali właściwego wyboru.

 

Ponadto każdy klub, w ramach współpracy ze Star Fitness otrzyma:
- intensywne szkolenia dla kadry trenerskiej i instruktorskiej,
- szkolenia sprzedażowo – marketingowe,
- stałą opiekę doradcy ze strony Star Fitness,
- opracowane, gotowe programy ćwiczeń,
- rabaty na dodatkowe szkolenia dla instruktorów.

 

Peak Pilates® to nie tylko wyjątkowa wiedza, filozofia i doświadczenie. To także sprzęt charakteryzujący się wysoką jakością i precyzją wykonania. W połączeniu ze specjalnie opracowanym zestawem ćwiczeniem, Peak Pilates® gwarantuje sukces właścicielom klubów i satysfakcję ćwiczącym!

 

Więcej informacji:
Iwona Stanek
Menadżer produktu Peak Pilates®
istanek@startrac.com.pl
GSM: +48 602 389 039
www.star-fitness.pl

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: