Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

SPOKEY RAPID LINE 2009

2009-05-28

SPOKEY RAPID LINE 2009 – już jest, najnowsza, projektowana z myślą o najbardziej wymagających zawodnikach kolekcja rakiet i akcesoriów do badmintona firmy SPOKEY – polskiego producenta sprzętu sportowego.


„To wyjątkowa linia, której przygotowanie sprawiło nam wiele przyjemności jak i nauczyło, jak ważne są detale. Wiele godzin pracy przyniosło jednak oczekiwany efekt w postaci atrakcyjnych, precyzyjnie zaprojektowanych i wysokiej jakości rakiet i lotek. Sam jestem pasjonatem badmintona, który od wielu lat jest moim hobby i wiem, że od dziś nie zamienię naszej najlepszej rakiety ELCAT na żadną inną.” – mówi Prezes Spokey Pan Mirosław Stopa.


Rzeczywiście linia badmintona to nie tylko rakietki, to perfekcyjnie zaprojektowana grafika. Kolekcja jest skierowana zarówno do początkujących adeptów tej dyscypliny, średniozaawansowanych jak i wymagających graczy.


To aż pięć, wysokiej jakości rakiet dedykowanych graczom o różnych poziomach umiejętności, każda z pokrowcem.


Numerem 1 kolekcji jest nowoczesna, stonowana, utrzymana w sportowej elegancji rakieta ELCAT. Ten ultra-lekki i wytrzymały model wykonano w systemie TWO-SECT VACUUM MOLDED z najwyższej jakości grafitowej ramy z wbudowanym systemem tłumiącym drgania Vibration Damper. Doskonałą kontrole uderzeń gwarantuje mocny naciąg na poziomie 22-24 lbs. ELCAT to połączenie wysokich parametrów, komfortowej rączki i aerodynamicznego kształtu główki dające satysfakcje podczas najbardziej dynamicznej i ofensywnej gry. Całość w praktycznym pokrowcu.
Rakieta, wprawna ręka to podstawa wygranego meczu, który jednak nie sposób rozegrać bez wytrzymałej, z dobrymi parametrami lotu lotki.

 

W serii Spokey Rapid Line 2009 znajduje się również duży wybór lotek, m.in. nowa seria SHOOT. Lotki SHOOT przygotowano w trzech kolorach charakteryzujących prędkość lotu. Ponadto, oprócz odróżniającego lotki opakowania na każdej lotce jest we właściwym dla jej rodzaju owijka, dzięki czemu dobór właściwej lotki do właściwego treningu nie stanowi problemu.


Badminton to nie tylko profesjonalna gra, to również świetna zabawa, zwłaszcza dla najmłodszych, dla których również w omawianej kolekcji nie zabrakło miejsca. FIT ONE to barwny zestaw dla dwojga. FUN START to z kolei już gwarantowana zabawa dla czworga, w zestawie również lotki i łatwa w montażu siatka.


Więcej szczegółów na temat kolekcji na stronie internetowej www.spokey.pl, w katalogu Spokey Rapid Line 2009

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: