Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Rower Bianchi nagrodzony

2006-04-06

W dniach 1-2 kwietnia w Warszawie w hali Expo XII odbyły się „Targi rower 2006”. Jedna z nagród przyznawanych przez organizatora oraz internautów przypadła marce Bianchi za rower 928 Veloce.

Nazwa modelu pochodzi od trzech dat, w których to Bianchi wygrało w tym samym roku wyścigi Giro d’Italia oraz Tour de France. Carbonowa rama oraz osprzęt firmy Campagnolo z grupy Veloce, koła z rzadko spotykanym zaplotem firmy FulCrum, a także dodatki od firm ITM, FSA stanowią sekret niesamowitej geometrii i precyzji działania tego wyścigowego „roweru”, w sumie dzieła sztuki, bo jak inaczej można nazwać rower w całości wykonany ręcznie?

Bianchi słynie z niepowtarzalnego „designu”, precyzji wykonania, sukcesów sportowych (ponad 1000 zwycięstw, w tym sześć tytułów mistrzowskich świata) oraz długoletniej tradycji. Historia samej marki sięga roku 1885, kiedy to Edoardo Bianchi otworzył swój pierwszy sklep rowerowy przy Via Nirone w Mediolanie. Obecnie firma należy do koncernu Cycleurope A.B., a jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest Del Sport Sp. z o.o.. Rowery Bianchi są dostępne (póki co) w sklepie Del Sport w Warszawie na ul. Nowowiejskiej 5 oraz na stronie internetowej www.delsport.com.pl

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: