Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Bundesliga uruchamia stronę internetową dla fanów piłki nożnej z Polski

2012-11-01

Najbardziej aktualne informacje o Kubie Błaszczykowskim, Robercie Lewandowskim, Łukaszu Piszczku oraz wszystko o Bundeslidze – nowa strona internetowa daje fanom z Polski dostęp do jeszcze większej porcji informacji na temat niemieckiej ligi piłkarskiej.

Polska odsłona strony www.bundesliga.com to poszerzone newsy oraz usługi dla każdego, kto chciałby wiedzieć więcej o Bundeslidze, jej zespołach i zawodnikach.

„To doskonała propozycja dla wszystkich fanów Bundesligi w Polsce, która pozwala nam być znacznie bliżej naszych kibiców” – powiedział Jakub Błaszczykowski, zawodnik polskiej kadry narodowej oraz Borussii Dortmund, aktualnego mistrza Niemiec.

Pięć spotkań każdej kolejki Bundesligi  będzie transmitowanych w Polsce na żywo na licencji Eurosport 2. Specjalnie powołany zespół redakcyjny przygotowuje serwis z uwzględnieniem oczekiwań i zainteresowań polskich fanów. Bundesliga.com/pl zawiera raporty, profile zawodników oraz klubów, relacje na żywo oraz statystyki w trakcie oraz po meczach, galerie zdjęć, filmy z aktualnej kolejki, wywiady z zawodnikami i ekspertami oraz wiele, wiele więcej. Serwis internetowy kładzie nacisk
na informacje o polskich zawodnikach a także najlepszych niemieckich graczach, takich jak Bastian Schweinsteiger, Manuel Neuer czy Marcus Reus, oraz zawodnikach Bundesligi z innych krajów - Arjenie Robbenie, Francku Ribéry’m i Klaasie-Janie Huntelaaru. Co więcej, bundesliga.com/pl oferuje dodatkowe informacje na temat niemieckiej piłki nożnej.

Dziennikarze oraz nadawcy otrzymają dostęp do chronionej hasłem sekcji strony. Znajdą się tam rozszerzone materiały, takie jak raporty i szczegółowe informacje o kolejce, publikacje Deutsche Fußball Ligi (DFL) oraz najważniejsze kontakty dla mediów.

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: