Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

  Pokaż wiadomości z danej kategorii:

Nie samym Facebookiem twój klient żyje

12-07-2012

Czy zastanawialiście się kiedyś po co markom obecność na Facebooku? Oczywiście na takie pytanie zawsze sypią się odpowiedzi o dialogu i konieczności bycia tam gdzie klient. To oczywiście prawda, ale czy to wszystko? Czy nie dałoby się wykorzystać tej platformy do tworzenia nie tylko rozpoznawalności marki ale również działań mających bezpośredni wpływ na sprzedaż, do angażowania innych kanałów komunikacji?
więcej

Najbardziej wartościowy siatkarz twarzą marki Monte firmy Zott

11-07-2012

Ruszyła kampania reklamowa marki Monte, której oficjalnym ambasadorem został zawodnik Reprezentacji Polski w Siatkówce - Bartosz Kurek. Bartek wraz ze swoim młodszym bratem Kubą wspólnie wystąpili w spocie reklamowym Zott Monte, którego idea przewodnia brzmi: „Możesz być, kimkolwiek chcesz”.
więcej

Gdańsk dziękuję zagranicznym kibicom za Euro 2012

11-07-2012

Gdańsk przygotował spoty, w których dziękuje kibicom z sześciu krajów za atmosferę stworzoną przez nich podczas Euro 2012. Reklamy przedstawiają fanów z Hiszpanii, Irlandii, Włoch, Chorwacji, Niemiec i Grecji.
więcej

Międzynarodowa kampania Tour de Pologne

06-07-2012

Ruszyła międzynarodowa kampania reklamowa kolarskiego wyścigu Tour de Pologne. Spoty reklamowe pojawią się na antenie stacji TVP, grupy Eurosport oraz w kinach sieci Cinema City w największych miastach Polski. Działania obejmują również kampanię outdoorową. Akcja reklamowa potrwa do 20 lipca.
więcej

Aktywacje Hyundai Motor Poland podczas UEFA EURO 2012™

02-07-2012

Największe wydarzenie w historii polskiego sportu dobiegło końca. Za nami kulminacyjny moment Mistrzostw Europy i czas na dokonywanie pierwszych bilansów. Hyundai Motor Poland – oficjalny sponsor UEFA EURO 2012™ podsumowuje swoje zaangażowanie w projekty związane z turniejem.  
więcej
Liczba pozycji: 422
« Poprzednia 
1 [2] 3 4 5 ...
  Stron: 85