Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Jarosław Sroka wybrany prezesem PGA Polska na kolejną kadencję

2015-09-15

W niedzielę, 13 września, odbyło się Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Członków PGA Polska, podczas którego wybrano prezesa i zarząd. Na czele Stowarzyszenia Instruktorów Golfa PGA Polska ponownie stanął Jarosław Sroka.

Przez ostatnią kadencję zarząd PGA Polska skupił się przede wszystkim na zbudowaniu nowej strategii, tworzeniu standardów organizacji oraz rozwoju struktur Stowarzyszenia. Niezwykle istotnym elementem w działaniach Zarządu było stworzenie systemu kształcenia i samodoskonalenia się trenerów i instruktorów, w tym celu powstał system CPD.

„W przeciągu ostatnich 3 lat zarząd PGA Polska skupił się na zbudowaniu relacji z partnerami strategicznymi, edukacyjnymi, sportowymi oraz na realizacji świadczeń dla nich. Jednym z ważniejszych obszarów działań było stworzenie od podstaw własnego cyklu turniejów PGA Polska Tour. W tej dziedzinie udało nam się odnieść sukces. Do rozmów zaprosili nas już przedstawiciele czeskiej ligi golfa, abyśmy wspólnymi siłami stworzyli serię turniejów obejmującą środkowo- wschodnią Europę”, powiedział Jarosław Sroka, Prezes PGA Polska.

Prezes powołał na stanowiska  pozostałych członków zarządu, wśród nich Piotra Owczarka, Adama Mitukiewicza i Filipa Naglaka, którzy tworzyli Zarząd we wcześniejszej kadencji. Dodatkowo w Zarządzie znaleźli się Martyn Proctor i Kamil Chojnicki.

„Profesjonalizacja i najwyższe standardy to słowa kluczowe, wokół których tworzymy organizację PGA Polska. Celem na kolejne 4 lata jest przede wszystkim ścisła współpraca z PGAs of Europe na arenie międzynarodowej oraz rozwój edukacji. Współpraca z innymi ligami golfa, jest jednym z naszych priorytetów. Chcemy umożliwić członkom PGA Polska grę w jak największej ilości turniejów i stopniowo podnosić pulę nagród na zawodach. Będziemy także kontynuować dotychczasowe akcje promocyjne jak PGA Polska Junior Academy oraz wdrażać nowe projekty. W przyszłym roku planujemy stworzyć innowacyjną akcję edukacyjną skupioną wokół etykiety golfa. Jej ambasadorami oprócz pomagającego nam od dwóch lat Mariusza Czerkawskiego, będą także Mateusz Kusznierewicz, Jerzy Dudek i Tomasz Iwan”, powiedział Jarosław Sroka.

Jarosław Sroka jest członkiem zarządu domu inwestycyjnego Kulczyk Investments, gdzie odpowiada za nadzorowanie obszarów komunikacji korporacyjnej, relacji inwestorskich, marketingu oraz za politykę kadrową grupy. Jest doświadczonym menedżerem, współtwórcą polskiego rynku mediów, wieloletnim dziennikarzem, publicystą telewizyjnym i radiowym. Był redaktorem naczelnym wiodących polskich gazet, m.in. „Gazety Prawnej”, „Pulsu Biznesu” i „Newsweek Polska”.

- inf. własna

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: