Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Najczęściej czytane

 Wydarzenia

 Ludzie

 Marketing i Public Relations

 Media

 Sponsoring

 Inwestycje sportowe

 Żywienie i Wspomaganie

 Aparatura medyczno-badawcza

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Aktualności

Totolotek S.A. z Certyfikatem Odpowiedzialnej Gry

2015-03-17

Totolotek S.A. jako pierwsza firma bukmacherska działająca na polskim rynku otrzymał „Certyfikat Odpowiedzialnej Gry” od The European Lotteries. Jest to wynik audytu przeprowadzonego pod kątem obowiązujących w spółce procedur i działań w zakresie polityki odpowiedzialnej gry.

Certyfikat Odpowiedzialnej Gry EL, to gwarancja i potwierdzenie spełniania międzynarodowych standardów bezpieczeństwa oferowanych produktów w obszarze rynku zakładów wzajemnych, w tym zakładów bukmacherskich. Certyfikacja podkreśliła zgodność zasadi mechanizmów obwiązujących w ramach wdrożonej w Totolotku polityki Odpowiedzialnej Gry ze standardami The European Lotteries w 11 obszarach (m.in. szkolenia pracowników, projektowanie gier, reklama i marketing, czy edukacja graczy), które pomagają tworzyć platformę dialogu umożliwiającą wymianę wiedzy oraz dobrych praktyk pomiędzy członkami organizacji.

Prezes Zarządu Totolotek S.A. Adam Lamentowicz, oświadczył: “Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskania certyfikatu szczególnie, że  dotyczy tak ważnych aspektów w naszym biznesie,jak kontrola wieku graczy oraz działania ukierunkowane na promocję rozważnej gry.  Otrzymany certyfikat jest również ważnym elementem funkcjonującej w spółce polityki CSR. Cieszy nas również fakt, iż  certyfikat EL otrzymaliśmy jako pierwsza firma bukmacherska organizujące ten rodzaj zakładów na polskim rynku."

The European Lotteries, to międzynarodowa organizacja skupiająca 80 licencjonowanych firm z branży gier losowych i zakładów wzajemnych. Działalność EL opiera się na promowaniu wśród swoich członków modelu funkcjonowania mającego pozytywne oddziaływanie społeczne. Do tej pory przyznane zostały 43 Certyfikaty Odpowiedzialnej Gry.

Oficjalne wręczenie certyfikatu odbędzie się podczas kongresu The European Lotteries w Oslo zaplanowanego na czerwiec tego roku.

- http://biuro.mediacontact.pl

wróćArchiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: