Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

adidas prezentuje: Predator® Lethal Zones

2012-05-04

adidas wprowadza na rynek Predator® Lethal Zones. Nowy but zaprezentowano na wyjątkowym evencie z udziałem gwiazd - Edina Dżeko (Manchester City), Naniego oraz Toma Cleverly’ego (obaj Manchester United). Specjalną prezentację zorganizowano, aby w praktyce pokazać możliwości Predator® Lethal Zones. Topowi piłkarze rywalizując między sobą w specjalnych konkurencjach, sprawdzali możliwości pięciu Stref Zagrożenia.

"Byłem zaangażowany w proces tworzenia Predator® Lethal Zones i bardzo mnie cieszy finalny efekt oraz możliwość testów pięciu różnych stref. Buty są lekkie, wygodne i pomagają mi kontrolować piłkę przy podaniach, uderzeniach oraz dryblingu" – powiedział Nani.

"Po raz pierwszy w historii, zawodnik grający w butach Predator® posiada pełną kontrolę nad piłką. Od wielu lat pracujemy zarówno z profesjonalistami jak i amatorami. Z Lethal Zone przenieśliśmy Predatora na zupełnie inny poziom" – dodawał Aubrey Dolan, product manager Predator® Lethal Zones.

Nowy but testowali już wcześniej światowej sławy piłkarze, tacy jak Robin Van Persie (Arsenal), Xavi (Barcelona), Samir Nasri (Manchester City), Nani (Manchester United) i Angel Di Maria (Real Madryt). Zawodnicy ci zadebiutują w butach Predator® Lethal Zones na międzynarodowych boiskach piłkarskich w maju 2012r.

Do produkcji Predator® Lethal Zones użyto materiału HybridTouch, który jest kompozycją skóry
i syntetyku. Daje on dużo większy komfort, stabilność oraz zmniejsza absorpcję wody. Zastosowanie go zapewnia najwyższą jakość gry niezależnie od pogody.

Predator® Lethal Zones jest pierwszym butem z serii Predator® zaopatrzonym w system miCoach. Technologia SPEED_CELLTM pozwala na pomiar m.in. przebiegniętego dystansu, ilości sprintów oraz maksymalnej szybkości. Dane te można potem bezprzewodowo wysłać do komputera lub telefonu. Umożliwia to stałą kontrolę poszczególnych elementów gry oraz porównanie swoich wyników z innymi zawodnikami.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji Sprint Frame (znanej z linii adizero f50) but jest lekki (225 g) i stabilny. Predator® Lethal Zones jest również wyposażony w system Traxion 2.0, który zapewnia maksymalną przyczepność i prędkość biegu.

Nowe buty Predator® Lethal Zones będzie można kupić od czerwca 2012 r. zarówno w sklepach adidas jak i w specjalistycznych punktach sprzedaży na całym świecie. Buty dostępne będą w jednej, spójnej wersji kolorystycznej, w której wyróżniają się kolor błękitny, jaskrawoczerwony, granatowy i biały.

Więcej informacji na stronie adidas.com/football. Aby udział w dyskusji, należy wejść na facebook.com/adidasfootballpolska lub @adidasfootball na Twitterze.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: