Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Nike Mercurial Vapor 8, czyli eksplozja szybkości

Seria Nike Mercurial od ponad dziesięciu lat wyznacza standardy przełomowych rozwiązań w butach piłkarskich. Wykorzystywanie nowoczesnych technologii w produkcji obuwia piłkarskiego pozwala na projektowanie coraz bardziej zaawansowanych korków zapewniających poczucie lekkości, komfortu oraz doskonałego czucia piłki. Nowe, udoskonalone Mercurial Vapor 8 zostały stworzone, aby pomóc zawodnikom w osiąganiu zawrotnej szybkości i jeszcze lepszych wyników.

Posiadające bezszwową, dopasowującą się do stopy konstrukcję i zapewniające doskonałe czucie piłki oraz przyczepność Mercurial Vapor 8 są połączeniem innowacyjności oraz niepowtarzalnego stylu. Najnowszy model dostępny jest w jaskrawym kolorze mango,
a wielobarwne pasy na zapiętku sprawią, że buty będą wyróżniały się na boisku.

But został całkowicie przeprojektowany, tak aby stworzyć wygodną górną część cholewki, która utrzymywałaby stabilnie stopę i zapobiegała jej niepotrzebnym ruchom. Zastosowanie nowej technologii Nike Anatomic Last zapewnia dopasowanie, wsparcie oraz stabilizację stopy. Niezwykle delikatne wykończenie w obszarze pięty zapobiega otarciom i sprawia,
że dopasowanie buta do stopy jest jeszcze lepsze.
    
Cristiano Ronaldo gra przez całą swoją karierę w butach z serii Mercurial, a ich kolejny model całkowicie spełnił jego oczekiwania. „Połączenie nowej konstrukcji oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że Mercurial Vapor 8 dają mi na boisku przewagę prędkości, przyczepności, kontroli, no i oczywiście stylu. Dzięki temu mogę pędzić do przodu i łatwo mijać kolejnych obrońców” – mówi Cristiano Ronaldo.

Kuba Błaszczykowski zwraca uwagę przede wszystkim na doskonałe dopasowanie buta. „Materiał z którego zrobiona jest cholewka jest niesamowicie miękki i delikatny. W połączeniu z elastyczną podeszwą daje to wrażenie idealnego dopasowania buta do stopy i pozwala na osiąganie jeszcze większej szybkości na boisku” – mówi kapitan reprezentacji Polski.

Górna część cholewki została wykonana z syntetycznego materiału Teijin®,
a zamszopodobny materiał wykorzystany w jej wykończeniu zwiększa kontrolę i czucie piłki. Zastosowanie miękkiego, komfortowego i bezszwowego materiału w wewnętrznej strefie
na wysokości palców sprawia, że but lepiej dopasowuje się do stopy. Cieńsza i mocniejsza konstrukcja cholewki zmniejsza wagę buta do 185 gramów, dzięki czemu umożliwia osiąganie jeszcze większej prędkości, a jednocześnie zapewnia optymalny poziom wsparcia stopy i trwałości buta.

Doskonałe przyśpieszenie możliwe jest dzięki specjalnie zaprojektowanej trakcji. Mercurial Vapor 8 wyposażony jest w dwa bliźniacze kołki umiejscowione na pięcie, które pozwalają na szybsze wybicie się z murawy oraz asymetrycznie ułożone kołki w strefie śródstopia. Ostrzejsze kołki w tym modelu lepiej wnikają w murawę, dzięki czemu umożliwiają zawodnikowi dynamiczną zmianę kierunków biegu przy każdej prędkości.

Mercurial Vapour 8 posiadają również unikalną podeszwę zawierającą dwa rodzaje włókna szklanego, które zwiększają elastyczność i sprężystość, a niewielkie wgłębienia w korkach redukują nacisk i obciążenie na śródstopiu.

Połączenie opinii czołowych graczy, doświadczenia zespołu projektowego Nike oraz innowacyjnych technologii przyczyniły się do powstania nowego modelu Nike Mercurial Vapor 8. Pierwszy raz będziemy mogli zobaczyć te buty na boisku 24 marca, a na półki sklepowe trafią pięć dni później.    

Więcej informacji o Mercurial Vapor 8 można znaleźć na Nikefootball.com.

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: