Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

AeroMic z Fitness Audio – JUŻ W POLSCE!

2010-07-12

Po wielu latach Australijska firma Fitness Audio jest dostępna oficjalnie w Polsce. Jest to jedyna firma na rynku wyspecjalizowana w dostarczaniu systemów Audio do Fitnessu i innych obiektów sportowych. Najpopularniejszym produktem Fitness Audio jest AeroMic – profesjonalny mikrofon do ćwiczeń aerobowych.

AeroMic jest owocem czterech lat pracy i testów australijskich inżynierów branży Audio. Powstał we współpracy z wieloma instruktorami zajęć, tak by sprostać ich oczekiwaniom. Dzięki temu mogli oni stworzyć produkt który jest wygodny – pałąk okalający głowę instruktora jest jednoczęściowy, giętki -  pozwalający łatwo się dopasować i pokryty silikonem, zapewniającym trzymanie na właściwej pozycji. Dążeniem inżynierów była również miniaturyzacja główki mikrofonu, tak by nie zasłaniać instruktorowi pola widzenia i zredukować wagę urządzenia. AeroMic jest wyposażony w prostą końcówkę mikrofonu, która jest sztywna. Dzięki temu mikrofon będzie zawsze umiejscowiony na boku twarzy instruktora, co zapobiega „zbieraniu” niepożądanych odgłosów takich jak przyspieszony oddech czy kasłanie. Poza walorami użytkowymi, postawiono również na trwałość. Mikrofon jest pokryty czterema warstwami substancji wodoodpornej, w przewodzie jest zatopiona linka stalowa, zapobiegająca zerwaniu, wtyczka do mikroportu jest dodatkowo zabezpieczona przed złamaniem.

Firma Fitness Audio dostarcza urządzenie z różnymi wtyczkami, tak by można go było używać z prawie każdym mikroportem dostępnym na rynku.

Wszystkie te cechy niepodważalnie świadczą o tym, że jest to najlepszy na świecie mikrofon dedykowany do obiektów sportowych.

Więcej informacji na stronie www.fitnessaudio.pl

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: