Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Trening Funkcjonalny według PAVIGYM

2012-01-25

Dzięki PAVIGYM FUNCTIONAL ZONE podłoga stała się interaktywną częścią treningu, zapewniając przestrzeń do indywidualnego i grupowego treningu w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu. Functional Zone to podłoga wyznaczająca strefę przeznaczoną między innymi do treningu funkcjonalnego. Dzięki nadrukom stworzone zostały różne pomysły na trening połączony z interaktywną zabawą.

Na Functional Zone można zbudować ciekawą i odmienną przestrzeń w klubie, w oryginalny sposób przeprowadzić rozgrzewkę i regularny trening. W zależności od wielkości pomieszczenia można dokładać  moduły zwiększając tym samym różnorodność wykonywanych ćwiczeń. Baza przykładowych ćwiczeń wciąż się powiększa, co można na bieżąco śledzić na stronie www.functionalzone.com, która jednocześnie służy jako portal wymiany doświadczeń instruktorów z całego świata, pomysłów na ciekawy trening oraz ćwiczenia.

Functional Zone może być zintegrowana z podłogą Pavigym Aerobic 9mm i Fitness 7,5mm lub funkcjonować jako osobna mata zachowując przy tym wszystkie właściwości oraz zalety nawierzchni Pavigym. Functional Zone można połączyć również z innymi produktami z serii Training Concepts takimi jak Sprint Track – płytkami wyznaczającymi bieżnię i odmierzającymi dystans, Flex Area – strefą do rozciągania czy Pilates Area – matą do ćwiczeń pilates.


Więcej zdjęć PAVIGYM FUNCTIONAL ZONE można znaleźć na:
 www.flickr.com/photos/protectivecomfortgroup/sets/72157625099462078/show/


wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: