Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Całoroczne SKI & SNOWBOARD Parki już niedługo w Polsce!

2010-05-24

Szusuj na nartach i snowboardzie przez 12 miesięcy ! Mazuria-Bravo – firma stale poszukująca innowacyjnych rozwiązań biznesowych – wprowadza na polski rynek rewolucyjny produkt – całoroczne stoki narciarskie Gornostay® GS 9500.

 

 

Unikalnym sprzętem do całorocznego treningu i doskonalenia umiejętności narciarstwa zjazdowego zainteresowane są m.in. hotele, centra SPA, kluby fitness czy centra handlowe. Potencjalni inwestorzy zamierzają tworzyć na terenie całego kraju SKI &SNOWBOARD Parki, które już od ponad 10 lat cieszą się dużą popularnością nie tylko w Europie, ale również Ameryce Północnej.

 

Narciarski stok treningowy Gornostay® to unikalna, przesuwająca się taśma imitująca śnieżne pokrycie, przeznaczona do jazdy na nartach i snowboardzie i napędzana specjalnym mechanizmem. Do zjazdu wykorzystywane są prawdziwe narty, buty narciarskie, kijki czy snowboard. Jedna lekcja na rewolucyjnym całorocznym sprzęcie narciarskim Gornostay® to prawie cały dzień spędzony na stoku narciarskim! 10-minutowy trening, w czasie którego narciarz pokonuje trasę o długości 3 km odpowiada trzem zjazdom odbywającym się na otwartej trasie narciarskiej.

 

Jednocześnie na jednym stoku zjazdowym Gornostay® mogą przebywać maksymalnie 3 osoby oraz instruktor, który za pomocą specjalnego pulpitu może regulować szybkość ruchu powierzchni oraz kąt nachylenia. Dzięki temu, jazda na nartach czy snowboardzie jest dostosowana do potrzeb konkretnego narciarza – raz spokojna, innym razem ekstremalna. Dodatkowo, na całej szerokości stoku znajduje się lustro, która pozwala na samodzielne kontrolowanie nauki jazdy.

 

Całoroczny sprzęt treningowy Gornostay® jest sercem planowanych w Polsce SKI & SNOWBOARD Parków. Klub narciarski może stanowić doskonałe uzupełnienie działających już klubów fitness, funkcjonować w osobnym obiekcie lub być dużą atrakcją w istniejącym np. centrum handlowym czy rozrywkowym. SKI & SNOWBOARD Park to idealna propozycja dla tych, którzy chcą nauczyć się jeździć na nartach czy snowboardzie, doskonalić swoje umiejętności lub w maksymalny sposób wykorzystywać swój potencjał narciarski.

 

SKI & SNOWBOARD Park, czyli klub amatorów aktywnego sportu i odpoczynku to kompleks, w którym – oprócz stoków narciarskich Gornostay® – zlokalizowane będą: specjalistyczny sklep ze sprzętem narciarskim oraz centrum serwisowe ze strefą naprawy ekwipunku i specjalną strefą długoterminowego przechowywania sprzętu. Nieodłączną część klubu stanowić będzie również przytulna kawiarnia w stylu alpejskim, gdzie goście będą mogli odpocząć przy kubku gorącej czekolady.

 

„Całoroczne stoki narciarskie Gornostay® GS 9500 już od wielu lat funkcjonują w innych państwach europejskich oraz Stanach Zjednoczonych. Teraz przyszła kolej na Polaków, którzy także będą mieli możliwość szusowania na nartach przez cały rok. SKI & SNOWBOARD Park to świetna inwestycja na długie lata, przynosząca niespotykaną rentowność wszystkim inwestorom, którzy zaangażują się w tworzenie centrum narciarskiego. To kurort narciarski w mieście, gdzie na każdego czeka doskonała zabawa, wypoczynek, niesamowita atmosfera oraz kilometry narciarskiego zadowolenia” – mówi Damian Sierzputowski, Prezes Zarządu firmy Mazuria-Bravo.

 

Korzystanie z całorocznych stoków zjazdowych Gornostay® jest bezpieczne i  niezależne wobec pór roku i warunków pogodowych. Narciarze, którzy przed wyjazdem do kurortów zimowych, uczą się i trenują na narciarskim sprzęcie sportowym znacznie rzadziej ulegają urazom i kontuzjom na otwartych stokach narciarskich. Ponadto, nie tracą czasu na naukę na przepełnionych górskich trasach treningowych.

 

Warto zaznaczyć, że reprezentacje w narciarstwie alpejskim krajów europejskich – np. Holandia – włączyły naukę na całorocznych stokach narciarskich do obowiązkowego programu przygotowującego do zimowych igrzysk olimpijskich.

 

Całoroczne stoki narciarskie Gornostay® są odpowiedzią na olbrzymi wzrost popularności narciarstwa alpejskiego oraz liczby amatorów białego szaleństwa w Polsce. Szacuje się, że narciarstwo uprawia już 14% Polaków, a ponad milion osób pasjonuje się snowboardem .

 

Wszystkich zainteresowanych inwestycją i związanymi z nią szczegółami zapraszamy na stronę internetową www.mazuriasport.pl

 

Informacje o firmie:

 

Mazuria-Bravo Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem i dystrybutorem całorocznych narciarskich stoków zjazdowych Gornostay® GS 9500 przeznaczonych do montażu w obiektach sportowych, rekreacyjnych, handlowych i innych. Firma stale poszukuje innowacyjnych rozwiązań biznesowych, wykorzystując bogate doświadczenie członków Zarządu spółki oraz współpracujących fachowców i ekspertów. Warto nadmienić, że Mazuria-Bravo uczestniczy również w handlu zagranicznym rybami mrożonymi, współpracując z krajami zlokalizowanymi na wszystkich kontynentach. Przedsiębiorstwo ma ambitne plany rozwojowe obejmujące m.in. budowę profesjonalnej handlowej platformy internetowej. Firma angażuje się także w inne podmioty stawiające na innowacje, czego przykładem jest ścisła współpraca z dynamicznie rozwijającą się spółką DCB Sp. z o.o., ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów ( www.decoba.pl ). W lutym 2010 roku, firma Mazuria-Bravo otrzymała nagrodę Mercurious Gedanensis dla całorocznych stoków narciarskich marki Gornostay®.

 

www.mazuriasport.pl

- Mazuria-Bravo

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: