Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Najnowsza podłoga treningowa Pavigym

2010-04-28

Pavigym wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i wprowadza nową, tańszą podłogę pod wolne ciężary Free Weight Basic. Zupełnie nowy produkt o innym wymiarze (1,2x0,75cm 7mm) i innej strukturze niż pozostałe podłogi Pavigym.

 

Basic Line występuje jedynie w czarnym kolorze, ale posiada charakterystyczne dla Pavigym zapięcia i ma takie same właściwości tłumiące oraz podobną wytrzymałość na zarysowania co dotychczas występująca w ofercie podłoga pod wolne ciężary. Podstawową różnicą pomiędzy Basic Line, a Free Weight HD i SS jest cena!

 

 

 

 

Sprint by Pavigym 

Połączenie zajęć na szybkość, dynamikę, refleks z ćwiczeniami siłowymi. Umożliwia trening na siłę eksplozywną  nóg, wyskok, zmiany prędkości i kierunku biegu, sprint… itd. Płytki wyznaczają bieżnię i odmierzają dystans.  Atrakcyjna kolorystyka przyciągnie uwagę, a w zależności od wielkości pomieszczenia można  dokładać  moduły zwiększając tym samą różnorodność wykonywanych ćwiczeń i długość rozbiegu. Doskonały sposób na świetną zabawę.

 

 

Pavigym Functional Zone

Przedstawiamy wyjątkową podłogę wyznaczającą strefę treningową. Dzięki nadrukom stworzone zostały różne pomysły na trening połączony z interaktywną zabawą. Dzięki Functional Zone można zbudować innowacyjną i odmienną przestrzeń w klubie, w oryginalny sposób przeprowadzić rozgrzewkę i regularny trening. W zależności od wielkości pomieszczenia można  dokładać  moduły zwiększając tym samym różnorodność wykonywanych ćwiczeń. Functional Zone może być zintegrowana z podłogą Pavigym Aerobic lub Fitness lub funkcjonować jako osobna mata. Doskonały sposób na świetną zabawę.

 

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: