Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Barkiet Sport z Barlinka

2007-06-20

Podłoga to niezmiernie istotny element większości obiektów sportowych. Jej wybór uzależniony jest od funkcji oraz wymagań, jakie ma spełniać. Dlatego jej budowa i rodzaj zastosowanych materiałów wykończeniowych muszą zapewniać komfort eksploatacji, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowników.

Podłoga sportowa Barkiet Sport łączy w sobie doskonale funkcje sportową i ochronną. Jest elastyczna, a równocześnie zapewnia odpowiednie odbicie piłki. Odznacza się właściwą sprężystością, by chronić ćwiczących podczas ruchu i nie powodować zbyt dużego zużycia energii. Skonstruowano ją tak, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo urazów.

Podłogę Barkiet Sport cechuje trwałość i łatwość utrzymania. Jest świetnie zabezpieczona przed ścieraniem, dzięki kilku warstwom wysokiej jakości lakieru UV. Bieżącą pielęgnację można ograniczyć do zamiatania, odkurzania i przecierania.

Podłoga Barkiet Sport nie powoduje reakcji alergicznych i nie elektryzuje się nadmiernie. Jej powierzchnia odznacza się jednolitą barwą i posiada bardzo dobry współczynnik odbicia światła. Nawierzchnie naturalne typu podłogi Barkiet Sport są szczególnie zalecane przez międzynarodowe i krajowe federacje sportowe. Panele, montowane bezpośrednio do sprężystych konstrukcji wykonanych z legarów, o dokładnie określonych rozstawach i przekrojach, łączone są na pióro i wpust na wszystkich krawędziach. Dlatego wykonane z nich podłogi posiadają doskonałą sprężystość i wytrzymałość.

Warstwa wierzchnia podłogi Barkiet Sport spełnia wymogi obowiązującej w UE nowej normy DIN 18 032 cz.2, co potwierdza prestiżowy certyfikat wydany przez Instytut Otto Graffa Uniwersytetu Stuttgart. Barkiet Sport posiada również certyfikat zgodności z PN 90/D-94019 i certyfikat Polskiego Związku Koszykówki.

Barkiet Sport położono już na ponad 15 000 m2 powierzchni podłogowych licznych obiektów sportowych, w salach gimnastycznych wielu szkół, w klubach fitness, salach treningowych, tanecznych, rehabilitacyjnych i na kortach do squash'a.

Więcej informacji : www.barlinek.com.pl

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: