Menu

Forum

Zaloguj się na forum
Login:
Hasło:
 
 Zapomniałem hasła
 Rejestracja

Ostatnie wiadomości

więcej

Galerie

 
 
 

więcej

więcej

Reklama


Nowości rynkowe

Wodna terapia

2006-02-02

Współczesne łaźnie wykonywane są z kamienia, szkła, ceramiki lub z gotowych akrylowych prefabrykatów. Łaźnia zlokalizowana w pomieszczeniu wykończonym mozaiką szklaną lub ceramiczną dostarczy delikatnej kąpieli parowej a dodatkowe, dobroczynne działanie esencji zapachowych uszlachetni seans w łaźni.

Osoby nie dysponujące osobnym pomieszczeniem mogą skorzystać z propozycji wolnostojących kabin łaźni parowych. Wykonane są z akrylu i montowane z elementów modułowych dzięki czemu istnieje możliwość dowolnego doboru kształtu kabiny, rozmieszczenia siedzisk. Proponujemy również kabiny łączące co najmniej dwie funkcje: są łaźniami parowymi i kabinami natryskowymi, często, dla uzupełnienia, wyposażone zostają w zestawy do hydromasażu.

Oferta firmy Intem zawiera także duże łaźnie parowe, przeznaczone do obiektów użyteczności publicznej, wykonane z akrylu, z wyprofilowanymi siedziskami lub dwupoziomowymi ławkami.

Kąpiele w łaźni polecamy wszystkim, szczególnie osobom, które mają problemy ze swobodnym oddychaniem w saunie tradycyjnej lub kąpiel w tej saunie jest dla nich męcząca.


www.cbsonline.pl

wróć


Archiwum
Dodaj komentarz


  10 ostatnich wiadomości w tej kategorii: